Hadise’nin muayyen günüydü sözleri çıldırttı Bircan Bali’den şikayetçi

Eurovision yarışmasındayken Hadise’nin muayyen günü olduğunu söyleyen Bircan Bali’nin başı yanmıştı. Fakat korktuğu başına gelmedi.

Beyaz TV’deki Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Bircan Bali, geçtiğimiz ay Hadise’nin Eurovision’da yarıştığı gününe dair yaptığı gafıyla şoke etti. Hatta programı sunan diğer arkadaşları Seren Serengil ve Arto da şaşırdı.

Bali, Hadise’nin o gün muayyen günü olduğunu eğer öyle olmasa yarışmada birinci olabileceğini söyledi. Bircan Bali’nin sözlerine Arto da ”İşte karşınızda Haydar Dümen” diyerek yanıt verdi. Hadise ise bu anlardan oldukça rahatsız oldu.

Hadise, geçen ay İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak Beyaz TV’de yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” programının sunucusu Bircan Bali hakkında tedbir talebinde bulundu. Ancak Hadise’nin, Bali’nin kendisi için ‘Eurovision’da Hadise’nin 4. olduğu gün, özel günüydü, yani muayyen günüydü’ şeklindeki sözleri yüzünden istediği tedbir talebi reddedildi.

Hadise, mahkemenin aleyhine verdiği ret kararına itiraz etti. Bircan Bali’nin bulduğu her fırsatta genel ahlaka aykırı şekilde psikolojik şiddet içeren beyanlarda bulunduğunu itiraz dilekçesinde belirtti.

Hadise’nin avukatı, Gülben Ergen’in geçtiğimiz yıllarda Seren Serengil’e karşı mahkemeden aldırdığı 3 gün tazyik hapsi kararını örnek gösterdi. 

Ancak mahkeme, verilen kararın yasaya uygun olduğu gerekçesiyle Hadise’nin itirazını reddetti.

Peki, Bircan Bali kimdir?: 

Bircan Bali, 4 Ocak 1988 tarihinde dünyaya geldi.

 Muğla Üniversitesi’nden mezun olan Bircan Bali, 6 Temmuz 2013 tarihinde Şenol İpek’le evlenmiştir.

Muğla Üniversitesi’nden mezun olmuştur. 2017 yılında Söylemezsem Olmaz programında, “Kocam beni kesin aldatmıştır” açıklaması ile uzun süre gündemde kalmıştır.

Bircan Bali’nin baba tarafından memleketi aslen Adana’dır.

Geçtiğimiz sene Şenol İpek ile boşanma kararını sosyal medya hesabından paylaştığı video ile duyuran Bali, Ömer Gezen ile aşk yaşamaya başladı.

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı magazin programının sunuculuğunu yapan Bircan Bali, Avukat Ömer Gezen ile Eylül ayında nikah masasına oturdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu