DOLAR

28.99

EURO

31.21

ALTIN

1847.23

BIST 100

7723.18

Veda Mektubu 18. Bölüm Kanal D Yeni Bölüm 10 Temmuz Pazartesi İzle..

Eklenme Tarihi: 10.07.2023 19:00

Veda Mektubu 18. Bölüm Kanal D Yeni Bölüm 10 Temmuz Pazartesi İzle..

Veda Mektubu 18. Bölüm Kanal D Yeni Bölüm 10 Temmuz Pazartesi İzle.. Kanal D'nin çok sevilen ve merak edilen dizisi Veda Mektubu yeni sezon da yeni bölümüyle izleyenleri ile buluşuyor. Veda Mektubu her Pazartesi 20.00'da Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır.. Yeni sezonda merakla beklenen dizide neler oldu? Veda Mektubu dizisinde izleyenleri ne bekliyor? Veda Mektubu son bölümde neler oldu? Veda Mektubu Bugün 18. bölüm yeni sezon yeni bölümüyle Kanal D ekranlarında İzleyenleri ile buluşacak. Merakla beklenen Veda Mektubu 18. bölüm 10 Temmuz Pazartesi 20.00'da Kanal D ekranlarında.. Veda Mektubu 18. Bölüm Kanal D Yeni Bölüm 10 Temmuz Pazartesi İzle..

Veda Mektubu 18. Bölüm Kanal D Yeni Bölüm 10 Temmuz Pazartesi İzle..

Veda Mektubu 18. Bölüm 1. Fragmanı İzle..


Veda Mektubu 18. Bölüm 2. Fragmanı İzle..

Veda Mektubu 17. Bölüm Son Bölüm Tekrarını İzle..

Veda Mektubu Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Veda Mektubu Dizisinde Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım, Bennu Yıldırımlar, Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Hande Elaman, Hazar Motan, Ahmet Kaynak, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Deniz Altan, Elena Viunova gibi birçok başarılı oyuncu  yer almaktadır.

Veda Mektubu Dizisinin Konusu Nedir?

Modern ve güçlü bir iş kadını olan Alanur ile geleneklerine sıkıca bağlı, Antakyalı bir iş adamı olan Ziya geçmişte çok büyük bir aşk yaşamıştır. Bu aşka karşı olan aileleri yüzünden, istemeden ayrılmış ve başka hayatlar kurmuşlardır.

Annesi Seher’in göz bebeği Mehmet; Ziya'nın ileride işlerini bırakmayı planladığı, büyük oğludur.

Dans tutkunu, hayat dolu Aslı; Alanur'un Fransız lisesi son sınıfta okuyan, geleceğinin her hamlesini özenle tasarladığı 19 yaşındaki küçük kızıdır. Alanur ve Ziya'nın yolları, yıllar sonra Aslı ile Mehmet’in aşkıyla bir kez daha kesişir.

Yarım kalan ne varsa bu kez de Aslı ve Mehmet’in aşkına engel oluşturur. Alanur, kendi yaşadıklarından ders çıkararak kızını güvende tutmak için onu Mehmet’ten uzak tutmaya çalışırken Seher ise yıllarca içinde tuttuğu kıskançlığın acısını Aslı’dan mı çıkaracaktır? Ziya, kendi kaderini yaşayan oğlu için üzülse de bu duruma seyirci mi olacaktır? Aslı ve Mehmet herkese meydan okuyup tüm engelleri aşabilecek, aşklarının gücüyle geçmişin yaralarını sarabilecekler midir?  Yoksa onlar da Ziya ve Alanur’un yıllar önceki kaderini mi paylaşacaktır?

Veda Mektubu 18. Bölüm Kanal D Yeni Bölüm 10 Temmuz Pazartesi İzle..

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.