DOLAR

28.97

EURO

31.2

ALTIN

1861.036

BIST 100

0

Aşk Ve Umut 176. Bölüm Kanal D 12 Haziran Pazartesi Yeni Bölüm İzle

Aşk Ve Umut 176. Bölüm Kanal D 12 Haziran Pazartesi Yeni Bölüm İzle

Eklenme Tarihi: 12.06.2023 14:35

Ege ve Melis evlenecek mi? Ege, Melis'in yaptıklarını ortaya çıkartıp öyle ayrılacağına dair Zeynep'e bir söz verir. Zeynep, Ege'ye güvenmektedir. Feraye ise Gönül ve Bülent'i öpüşürken görür. Evliliği derinden sarsılmıştır. Kuzey ise Alper'in Sıla'nın eski nişanlısı olduğunu öğrenir. Artık olayların seyri çok daha farklı olacaktır. Melis ise hamile olduğunu söyleyerek Ege'yi evliliğe ikna eder. Ege ve Melis gerçekten evlenecek mi? Aşk ve Umut yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

Aşk Ve Umut 176. Bölüm Kanal D 12 Haziran Pazartesi Yeni Bölüm İzle..

Yıllarca, annesi ile küçük bir kasabada yaşayan Zeynep, üniversiteyi kazanıp, ilk defa büyük şehre geldiğinde, ait olmadığı bir çevrede, paranın, gücün ve egoların çatıştığı bir dünyada yaşamak zorunda kalır. İstanbul’da, güçlü ve kalabalık bir ailenin evinde sığıntı olarak yaşayan, kimsesiz bir hayat sürmek zorunda kalan Zeynep, öldü bildiği babasının tam da o evde yanı başında olduğunu öğrendiğinde hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Zeynep’in bu sancılı hayatında başına gelen en güzel şey ise ona yeniden umut etmeyi öğreten aşktır. Ege ve Zeynep bütün imkansızlıklara rağmen büyük bir aşkın kollarına düştüklerinde önlerindeki en büyük engelin en yakınları olacağından habersizdirler.

Elif, henüz küçük bir çocukken Kuzey’e aşık olmuş, annesinin hizmetçisi olduğu evin kızı Handan tarafından Kuzey’e aşkı nedeniyle feci şekilde aşağılanmıştır. Elif’in bütün hayatını değiştiren o acı gün aynı zamanda yeni hayatının da ilk günüdür. Elif o gün, bir gün Kuzey’i kendine aşık edeceğine, çocukluğunu çalan Handan’dan o günün intikamını alacağına söz vermiştir. Elif şimdi, sözünü tutmak, artık Handan’ın sevgilisi olan Kuzey’i elde etmek için yalanlarla ve sırlarla dolu bir hayata başlar. Kuzey, Elif’in bu süreçte ona söylediği yalanları ve oynadığı oyunları öğrendiğinde Elif için aşkını, Kuzey’i yeniden kazanmak hiç de kolay olmayacaktır.

Yorum yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.