DOLAR

31.36

EURO

34.0

ALTIN

2101.429

BIST 100

9090.79

Muhabir

Senden Önce Dizisi Bugün başlıyor mu? 13 şubat Salı

Yapımını D Media’nın üstlendiği, başrollerini Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya'nın paylaştığı Senden Önce bu akşam 20.00'da Kanal D'de başlıyor!

Eklenme: 13.02.2024 11:06

SENDEN ÖNCE DİZİSİNİN KONUSU NE?

 

Birbirine meydan okuyan, savaşmaya hazır iki kadın karakterin, öfkesine ve güç gösterisine tanık olunacak. Senaryosunu Başak Anigün’ün kaleme aldığı, yönetmenliğini Feride Kaytan’ın üstlendiği ihanet, aşk ve sadakatin sorgulandığı Senden Önce, yakında Kanal D’de ekrana gelecek.

 

Senden Önce 1. Bölüm Fragmanı - 2 yayınlandı!

Yapımını D Media’nın üstlendiği, başrollerini Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya'nın paylaştığı Senden Önce yakında Kanal D'de başlıyor! Senden Önce, entrika ve ihanetin gölgesinde şekillenen heyecan dolu bir hikayeyi konu alıyor. Kış sezonunda Kanal D ekranlarında olacak olan yeni dizi Senden Önce, tanıtımlarıyla izleyenleri heyecanlandırdı. 

 

KANALD 13 ŞUBAT SALI YAYIN AKIŞI!

 

 

SENDEN ÖNCE OYUNCULARI KİM?

Alp Navruz, Sinem Ünsal, Nilperi Şahinkaya, Altan Erkekli, Tansel Öngel, Uğur Uzunel, Uğur Biçer, Kadim Yaşar, Nalan Kuruçim, Işıl Dayıoğlu, Lidya Atlik, Taha Ünal, Berra Aydınlı, Elif Baysal ve Ahmet Fuat Onan'ın oyuncu kadrosunda bulunduğu Senden Önce dizisinin yeni fragmanı yayınlandı.