Gülşen Caymaz’a ne oldu?Müge Anlı

İki çocuk annesi Gülşen Caymaz’a ne oldu?Karaman’da 2013 yılında kaybolan Gülşen Caymaz’ın kızı annesinin valizini hazırlayıp gittiği günü unutamadığını anlattı. 8 yıldır hiçbir haber alınamayan kadın nerede?

Karaman’da 2013 yılında 2 çocuk annesi Gülşen Caymaz Kayboluyor.

Çocuklarından büyük kızı 13 yaşında erkek kardeşide 10 yaşındadır.13 yaşındaki kızı Pınar Geyik şimdi annesini aramak için Müge Anlı’ya geldi.

20 yaşındaki Pınar Geyik, 8 yıldır kayıp olan annesinin bulunması için Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Daha önce anneannesinin de programa katıldığını belirten genç, artık umudunu yitirdiğini söyledi. İddiaya göre 28 yaşındaki Gülşen Caymaz, annesiyle tartıştı, kızıyla vedalaştı ve kayboldu.

İki çocuk annesi Gülşen Caymaz’ın şüpheli kaybı Müge Anlı’ya konu oldu. 18 yaşındayken eşini kaybeden Gülşen Caymaz, 2 çocuğuyla birlikte annesinin yanına taşındı. Annesiyle zaman zaman tartışmalar yaşayan Caymaz aniden ortadan kayboldu.

O dönem 13 yaşında olan kızı Pınar Geyik, annesini bulmak için Müge Anlı programına başvurdu. Annesinin bulunmasını isteyen Pınar Geyik, Coşkun ismindeki erkek arkadaşına gittiğini iddia etti.

İki çocuk annesi Gülşen Caymaz’a ne oldu?

İki çocuk annesi Gülşen Caymaz’ın Şüpheli Kaybı! – Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Şubat 2021 izlemek için tıklayınız

Gülşen Caymaz'a ne oldu, bulundu mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu