Güldür Güldür’ün Doğa Rutkay’dan milyonluk yeni proje

“Güldür Güldür Show”un sevilen ismi Doğa Rutkay Arnavutköy’de bir bankta arkadaşıyla sohbet ederken Magazin Hattı kamerasına takıldı. Rutkay, dizi setlerinden neden uzak kaldığını anlattı.

Ünlü oyuncu zaman zaman skeçlerini de yaptıkları ekrandaki dizileri çok beğendiğini söyledi. Doğa Rutkay, son olarak eşi Kerimcan Kamal ve ikizleriyle bir temizlik markasının reklam yüzü oldu.

Tolgahan Sayışman doğacak kızına neden Alina adını verecek?

Tolgahan Sayışman, geçen günlerde iş görüşmesi için gittiği İzmir’den dönerken Yalova civarında trafik kazası geçirmiş ve yaşanan feci kazada ölümden dönmüştü. Takla atan araçtan emniyet kemeri sayesinde ufak sıyrıklarla kurtulan ünlü oyuncu, hafta başı Ortaköy’de görüntülendi.

Tolgahan Sayışman Sayışman vücudunda herhangi bir hasarın kalmadığını söyledi. Yakışıklı oyuncu, kaza sonrası hamile eşi Almeda Abazi başta olmak üzere ailesini paniğe sevk etmemek için soğukkanlı davrandığını belirtti. Tolgahan Sayışman ismini Alina koyacakları ikinci bebeklerini mayıs sonunda kucaklarına alacaklarını anlattı. Sayışman kız babası olmanın heyecanının farklı olduğunu ifade etti.

Ünlü oyuncu, eşi Almeda Abazi’nin hamilelik sürecinin çok zor geçtiğini vurguladı. Tolgahan Sayışman kızına “Soylu, dürüst ve aydınlık” anlamlarına gelen “Alina” ismini koymaya ise eşi Almeda Abazi’nin karar verdiğini sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu