Gülben Ergen görücüye çıktı!

Gelinim Mutfakta 615. Bölümde programa konuk olan Gülben Ergen, başta Seda Sayan olmak üzere gelin ve kaynanalarla keyifli sohbetler etti!

Mutfağın sürpriz konuğu Gülben Ergen oldu. Gülben Ergen, Seda Sayan’la eğlenceli bir sohbetin içine girdi.

Gelinlere sorulan soruya verdiği cevaplarla herkesi çok eğlendirdi. Sonra kaynanalar odasına giden Gülben Ergen, onlarla da hoş sohbet ettikten sonra yanlarından ayrıldı.

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.00’da Kanal D’de!

Seda Sayan ve Gülben Ergen arasında mantı savaşı! Gelinim Mutfakta 615. Bölüm

Gelinim Mutfakta 615. Bölümde programa konuk olan Gülben Ergen, Seda Sayan ile mantı açma yarışmasına girdi ve ortaya eğlenceli anlar çıktı!

Programın yönetmeninden Seda Sayan ve Gülben Ergen’i şoke eden bir istek geldi. İki güzel hanımdan el marifetlerini gösterip mantı açmalarını istedi. Seda ve Gülben yan çizseler de, masalara gelen hamur ve kıymayla başladılar mantı açmaya.

İkilinin zorlandığını gören gelinler hemen yardımlarına koştular. Gülben Ergen, Semra Hanımı kaynanalar odasında çağırarak en büyük ittifakı sağlamış oldu. Bu sırada Gülben Ergen, Seda Sayan’ın gayet başarılı gittiğini görünce soluğu onun masasında aldı. Eline geçirdiği kaşıkla Seda Sayan’ın hamurun üstüne un atmaya başladı. İkili arasındaki kıyasıya rekabet izleyenler için keyif dolu anlar yaşanmasına neden oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu