Gelinim Mutfakta 634.Bölüm 4 Şubat izle

Seda Sayan sorduğu soruya, gelin ve kaynanaların verdiği yanıtlar karşısında şaşkınlığını gizleyemiyor!

Seda Sayan, programın konsepti dahilinde gelin ve kaynanalar bir soru yöneltiyor. Onlardan aldığı ilginç yanıtlar karşısında büyük şaşkınlık yaşıyor.

Yasemin Hanımın rahatsızlığından sonra Nurten Hanım ve Zeynep arasında yaşanan gerginlik bu bölümde de şiddetini artırarak devam ediyor. Zeynep, üzerine gelenlerle tek başına mücadele ediyor.

Seda Sayan, 634. Bölümde en beğendiği yemeğe 5 puan verdi! Seda Sayan, gelinlerin yaptığı yemeklerden yedi ve damak tadına uygun olarak 1’den 5’e kadar puanladı. En yüksek ve en düşük puanı kime verdi?

Gelinim Mutfakta 634. Bölümde gün birincisi kim oldu? 4 Şubat 2021

Gelinim Mutfakta 634. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı!

Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Esin Alamehmet, Ayten Hatamova Gürüf ve Aysun Kuşatan aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı!

Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma!

Zeynep’i çıldırtılar! Gelinim Mutfakta 634. Bölüm

Gelinim Mutfakta 634. Bölümde Zeynep, bir önceki gün yaşananlardan dolayı üzerine gelmelerine dayanamadı ve sert tepkiler verdi!

Yasemin Hanımın, bir önceki bölümde fenalaşarak hastaneye kaldırılmasının yankıları bu bölümde de devam etti. Zeynep, bu olay yüzünden diğer gelin ve kaynanalar tarafından çok eleştirilip ve suçlanmıştı. Bu yüzden kendisini korurken sesi giderek yükselmiş, Nurten Hanım ile kavga boyutuna gelmişti. Bu bölümde de günün günah keçisi ilan edilmesi sabrını taşırdı. Hem mutfakta, hem de gün sonu değerlendirmesinde çok öfkelendi. Özellikle Nurten Hanım ve gelini Aysun ile sert tartışmalar yaptı.

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.00’da Kanal D’de!

Gelinim Mutfakta 634.Bölüm yayın saatinde Canlı izlemek için tıklayınız

Birazdan tüm bölüm yüklenecektir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu