Gelinim Mutfakta 633. Bölüm full izle

Seda Sayan, Gelinim Mutfakta’nın 633. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi?Seda Sayan, 633. Bölümde en beğendiği yemeğe 5 puan verdi!

Seda Sayan, gelinlerin yaptığı yemeklerden yedi ve damak tadına uygun olarak 1’den 5’e kadar puanladı. En yüksek ve en düşük puanı kime verdi?

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.00’da Kanal D’de!

Gelinim Mutfakta tüm Bölümler için tıklayınız

Yasemin Hanım fenalaşarak hastaneye kaldırıldı! Gelinim Mutfakta 633. Bölüm

Gelinim Mutfakta 633. Bölümde Yasemin Hanım, yemek tadımı sırasında çok heyecanlandı ve fenalaşarak hastaneye kaldırıldı!

Yemek tadımı ve puanlama sırasında üzücü bir olay yaşandı. Zeynep’in kaynanası Yasemin Hanım tadım için masaya yöneldiğinde heyecandan ayakta duramıyordu. Çatalı alan eli istemsiz bir şekilde titremeye başladı. Yasemin Hanım, Seda Sayan’a kendisini iyi hissetmediğini söyledi ve yere yığılmaya başladı. Zeynep koşarak kaynanasına destek oldu.

Program görevlileri stüdyo dışında bekleyen sağlık çalışanlarına haber verdiler. Stüdyoya giren sağlık çalışanları ise, Yasemin Hanımın durumuna anlık müdahale ettiler ve hemen hastaneye götürdüler. Zeynep, mutfağına döndükten sonra Nurten Hanımın suçlamalarıyla karşı karşıya kaldı. Zeynep ve Nurten Hanım bu anlardan itibaren çok sert bir tartışma içine girdiler. Onları Seda Hanım zor yatıştırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu