Gelinim Mutfakta 630. Bölüm full izle

Seda Sayan, 630. Bölümde en beğendiği yemeğe 5 puan verdi!

Seda Sayan, gelinlerin yaptığı yemeklerden yedi ve damak tadına uygun olarak 1’den 5’e kadar puanladı. En yüksek ve en düşük puanı kime verdi?

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.00’da Kanal D’de!

Seda Sayan ve Safiye Soyman’ın sohbetinde ilgi çeken detaylar! Gelinim Mutfakta 630. Bölüm

Gelinim Mutfakta 630. Bölümde programa Safiye Soyman konuk oldu ve Seda Sayan ile yaptığı hoş sohbette ilgi çekici bilgiler verdi!

  1. Haftanın finaline Safiye Soyman konuk oldu. Seda Sayan ile çok iyi arkadaş olan Safiye Soyman söylediği şarkılarla gelin ve kaynanalara motivasyon verdi. Sonrasında başta Seda Hanım olmak üzere gelin ve kaynanalarla hoş sohbet yaptı. Bu anlarda anlattıkları ise, herkesi çok şaşırttı.

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.00’da Kanal D’de!

Cilt lekelerinde Dermaterapi uygulaması nasıl olur?

Kanal D’nin, sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekinci’nin yaptığı programı Konuştukça’nın konuğu olan Uzman estetisyen Seyran Duman, son yılların popüler işlemi Dermaterapi’nin detaylarını uygulamalı olarak gösterdi.

Dermateraği nedir?, Cilt lekelerinde Dermaterapi uygulaması nasıl olur? ve Dermaterapi kimlere uygulanabilir? gibi bir çok soruyu yanıtlayan Uzman estetisyen Seyran Duman, Dermaterapi uygulaması hakkında önemli bilgiler verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu