Fight Club Exxen ikinci bölüm izle

Aksiyon ve gerilim tüm hızıyla devam ediyor

Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen yayın hayatına başladı. Exxen.com üzerinden yayınlanacak olan diziler hakkında meraklar artmaya devam ediyor. Exxen dizilerini ücretsiz izlemek için araştırmalar sürüyor. Exxen programı 11 Dövüşçü 1 Evde Fight Club 2. bölüm nasıl izlerim ve 11 Dövüşçü 1 Evde Fight Club programı 2. bölüm izle gibi aramalar sürüyor.

Exxen dizilerini izlemek için detaylar haberimizde yer alıyor. Exxen 11 Dövüşçü 1 Evde Fight Club programı 1. sezon 2. bölüm izle, Exxen 11 Dövüşçü 1 Evde Fight Club programı 2. bölüm ve tüm bölümleri izle gibi merak edilen tüm detaylar haberimizde yer alıyor. İşte tüm detaylar.

Acun Ilıcalı, ‘Exxen TV’nin programı ‘Fight Club’tan ilk fragmanı paylaştı. Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı, yeni platformu ‘Exxen’ için hazırlıklara devam ediyor. Ilıcalı, ‘Fight Club’ yarışmasından ilk fragmanı takipçileriyle paylaştı.

Yarışmada 11 dövüşçünün yanı sıra Çağan Atakan Arslan ve Bilgehan Demir de yer alacak.

Konusu nedir?
Kıyasıya rekabet, bitmeyen mücadele! Fight Club Exxen’de 11 dövüşçü 1 evde yaşayacak, doyasıya heyecan yaşanacak! Dövüş sporu tutkunlarının merakla beklediği Fight Club 2021 Ocak ayında Exxen dijital platformunda yayınlanacak.

Fight Club yarışması büyük ödül ne? Sorularının yanıtları arama motorları üzerinden sıklıkla sorgulanıyor.

Acun Ilıcalı’nın kurduğu yeni dijital TV platformu Exxen için heyecan dolu geri sayım başladı. 1 Ocak günü faaliyete geçecek olan bu platforma dair birçok bilgi merak ediliyor. Yayınlanacak programlar açıklanmaya başlamışken dikkat çekenlerin başında Exxen Fight Club geliyor, peki formatı nasıl yarışmacıları kimler?

FIGHT CLUB NEREDE ÇEKİLİYOR?
Fight Clup, Balıkesir’in Marmara Adası’nda çekilecek. Dövüş Kulübü Evi de Marmara adasında bulunmaktadır. Marmara Denizi’nin en büyük adası olan Marmara Adası, Balıkesir’de bir adadır. İstanbul’dan deniz otobüsü ile ulaşılabilen Marmara adası 118 km’lik bir alanı kaplamaktadır. Tekirdağ’dan 9.870 kişinin yaşadığı Marmara adasına da feribot bağlantıları var.

BÜYÜK ÖDÜL NEDİR?
Fight Clup yarışmasının birincisine yaklaşık 250.000 TL ödül verilecek. Fight Clup ayrıca birçok ödüllü dövüşe ev sahipliği yapacak; Oyuncular ayrıca evdeyken reklam ücreti alacaklar, Ancak Fight Clup rakiplerinin telif hakları Acun Medya’da bulunacaktır.

Oyuncular kimler?
Mehmet Ali Meriç

İsmail Uzuner

Muhammed Apaydın

Medeni Çelik

Enis Yunusoğlu

Onur Çelik

Kutluhan Sormageç

Berat Altıntop

Mükremin Güler

İsa Göçmen

Hasan Demir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu