Fight Club 3. Bölüm EXXEN

Kıyasıya rekabet, bitmeyen mücadele! Fight Club Exxen ‘de 11 dövüşçü 1 evde yaşayacak, doyasıya heyecan yaşanacak!

FightClub 3. bölüm özeti oku EXXEN. FightClub yeni bölüm özeti oku. FightClub yeni bölümde neler olacak? Fightlub son bölümünde ne oldu?

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Exxen adlı dijital platformu hayata geçirmeye hazırlanan Acun Ilıcalı peş peşe iddialı transferler yapıyor.

FightClub Konusu
Exxen Fight Club Evi nerede? Fight Club yarışması büyük ödül ne? Sorularının yanıtları arama motorları üzerinden sıklıkla sorgulanıyor. Acun Ilıcalı’nın kurduğu yeni dijital TV platformu Exxen için heyecan dolu geri sayım başladı. 1 Ocak günü faaliyete geçecek olan bu platforma dair birçok bilgi merak ediliyor. Yayınlanacak programlar açıklanmaya başlamışken dikkat çekenlerin başında Exxen Fight Club geliyor, peki formatı nasıl yarışmacıları kimler?

FIGHT CLUB NE ZAMAN BAŞLIYOR?
Acun Ilıcalı, Instagram hesabı üzerinden de Fight Club videosunu paylaştı ve büyük merak uyandırdı. Acun Ilıcalı, Instagram hikayeleri üzerinden paylaştığı videoda 11 dövüşçü yer alıyor ve 11 dövüşünün aynı evde kalacağını belirtti. Türkiye’nin en önemli dövüş spikerlerinden birisi olan Bilgehan Demir ve Avatar olarak bilinen Çağrı Atakan Arslan da de ekibin içerisinde yer alacak. Böylece, Fight Club, 1 Ocak 2021’de yayın hayatına başlayacak Exxen platformunun açıklanan ilk yarışma programı oldu. Programın başlangıcına dair net tarih henüz belirlenmedi.

FIGHT CLUB NEREDE ÇEKİLİYOR?
Fight Clup, Balıkesir’in Marmara Adası’nda çekilecek. Dövüş Kulübü Evi de Marmara adasında bulunmaktadır. Marmara Denizi’nin en büyük adası olan Marmara Adası, Balıkesir’de bir adadır. İstanbul’dan deniz otobüsü ile ulaşılabilen Marmara adası 118 km’lik bir alanı kaplamaktadır. Tekirdağ’dan 9.870 kişinin yaşadığı Marmara adasına da feribot bağlantıları var.

BÜYÜK ÖDÜL NEDİR?
Fight Clup yarışmasının birincisine yaklaşık 250.000 TL ödül verilecek. Fight Clup ayrıca birçok ödüllü dövüşe ev sahipliği yapacak; Oyuncular ayrıca evdeyken reklam ücreti alacaklar, Ancak Fight Clup rakiplerinin telif hakları Acun Medya’da bulunacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu