Fazlası Zarar 103. Bölüm

Türkiye’nin alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek olan yarışma programı “Fazlası Zarar’” hafta içi her gün saat 13.20’de TRT 1 ekranlarında.

Sevilen Sunucu Ezgi Sertel’in sunacağı “Fazlası Zarar”, hayata bakış açınızı, para harcama şeklinizi ve geleceğinizi değiştirecek.

Bu programda, her hafta 5 yarışmacı birbirinin evini geziyor; kim tutumlu, kim savurgan ortaya çıkıyor…

Evdeki fazla harcamalar salona geliyor, ev sahibinin tüketim alışkanlıkları göz önüne seriliyor… İhtiyacına göre harcama yapan, ayağını yorganına göre uzatan yarışmacı 10 bin lira büyük ödülün sahibi oluyor…

Eşinizle aranızı düzeltecek, evinizdeki bütçe savaşlarına son verecek olan program “Fazlası Zarar” Hafta İçi Her Gün – 13.20’de TRT 1’de…

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler’de bugün; İstanbul Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Nuri Yenerel kansızlık nedir, neden olur, tedavi yöntemleri nelerdir, hamilelikte kansızlık bebeği nasıl etkiler gibi soruları yanıtlayacak.


Dr. Ender Saraç’ın keçiboynuzu pekmezinin faydalarını aktaracağı programda günün şifalı yemeği olarak, kansızlığa karşı koruyucu lezzetler haşlama et ve pelte tatlısı yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu