Fahriye Evcen’den yeni proje açıklaması

Oğlu Karan’la Rumelihisarı trafiğinde “Magazin Hattı” kamerasına takılan Fahriye Evcen, ne zaman setlere dönecek?

Fahriye Evcen geçen salı oğlu karan ile Rumelihisarı trafiğinde görüntülendi. Güzel oyuncu kameramıza el sallarken minik Karan’ın şaşkınlığı yüzüne yansıdı. Fahriye Evcen oğlunun okulundan döndüklerini söyledi. Uzun süredir sadece reklam filmlerinde rol alan ünlü oyuncu setleri özlediğini ancak henüz netleşen bir projesinin olmadığını belirtti.

“Kuruluş Osman” dizisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen’le geçen pazar Beykoz’da kameralara takıldı. Yakışıklı oyuncu muhabirlerin peşinde olduğunu fark edince gülmeye başladı.

Burak Özçivit, sokağa çıkma yasağında da çalıştığını belirtti ve Riva’daki setin yolunu tuttu. Ünlü çift sabah saatlerinde ise Beykoz’daki evlerinde ailece yağan karın tadını çıkardı. Fahriye Evcen bir ara dışarı çıkıp karın altında eşine poz verdi. Öte yandan nisan ayında 2 yaşına girecek olan ünlü çiftin oğlu Karan’ın dedesi Bülent Özçivit’e olan benzerliği de dikkat çekti.

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar’ın kıskandıran mutluluğu

“Masumlar Apartmanı” dizisinin Gülben’i Merve Dizdar ile “Çok Güzel Hareketler Bunlar 2”nin sevilen ismi Gürhan Altundaşar Etiler’de bir AVM’de tencere alışverişi yaptı. Ünlü karı koca çıkışta ele mutluluk pozları verdi.

Merve Dizdar, her hafta izlenme rekorları kıran “Masumlar Apartmanı”nın başarı sırrını anlattı. Gürhan Altundaşar’a eşi Merve Dizdar’ın “Masumlar Apartmanı” dizisinde seyirciyi ağlattığı, kendisinin ise “Çok Güzel Hareketler Bunlar 2”de güldürdüğü hatırlatıldı.

Altundaşar’ın “Çok Güzel Hareketler Bunlar 2”de “Açın kapıyı” lafı slogan haline geldi. Merve Dizdar’ın dizi izlerken eşinin çektiği pijamalı ev hali videosu sosyal medyada çok konuşulmuştu. Gürhan Altundaşar, eşi Merve Dizdar’ın yemeklerine bayıldığını da söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu