Esra Erol’da Bugün 8 Nisan 2021 Full İzle

Esra Erol’da Bugün 8 Nisan 2021 Full İzle

8 Nisan, Perşembe 16:20

EVDEN KAÇAN EDA VE ZEYNEP NEREDE

Resim

ZEYNEP’İN ANNESİ: “KIZIM ZEYNEP, EDA TARAFINDAN KAÇIRILDI”

Resim

Esengül’ün anne ve babası Tayfun ve Reyhan çifti kızları Esengül Devirdöven’i aramak için stüdyomuza geldi. Tayfun Bey, kızının kayıp olduğunu damacı Soner Bey’den öğrendiğini, damadının kendilerini arayıp, baba Esengül yok dediğini aktardı.

Reyhan Hanım, damadının 9 Mart’ta kendilerini aradığını ama aslında 3 gün önce kızını arabaya bindirip gönderdiğini belirtti. Esra Erol, Esengül’ün eşi ile aralarında problem olduğunu, bu sebeple eşinin karısını sözde hoca Ömer Özer’e yolladığını, Ömer Bey’in çifti boşanmaya yönlendirdiğini, boşandıktan sonra da Esengül’ü benim yanıma gönder iyileştireyim dediğini anlattı.

Esra Erol’da Bugün 8 Nisan ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Resim

Esengül Ömer Bey’in yanına gittikten sonra bir daha haber alınamadığını sözlerine ekledi. Reyhan Hanım, hiçbir şeyden haberleri olmadığını, o boşanmayı bile çekmecedeki kağıtlardan öğrendiklerini dile getirdi. Tayfun Bey, hikayenin aynı anlatıldığı gibi olduğunu, damadının kızını Batman’daki Ömer Bey’in yanına iyileşsin diye gönderdiğini sonra da haber alamadığı için kendilerine haber verdiğini anlattı.

Resim

Reyhan Hanım, damadının kızı ile boşandığı gün eli ile otobüse bindirip göndermesine tepki göstererek bir koca nasıl karısını gönderir dedi ve ağladı. Kızının arada bayıldığını, hoca işi olduğunu belirten Reyhan Hanım, büyük ihtimal k��zları iyileşsin diye gönderdiklerini ama bu konulardan sonradan haberleri olduklarını iddia etti.

Resim

Esra Erol’da 8 Nisan 2021 – Tek Parça açılmıyorsa tıkla

Reyhan Hanım, damadının Ömer Bey’i önceden de tanıdığını, bunları damatlarının anlattığını dile getirdi. Esra Erol’un söylemi üzerine anne ve baba damatlarının bu sözde hocaya inandıklarını, sırf sözde hoca istedi diye kızının eşi ile anlaşmalı boşandıklarını onayladı. Reyhan Hanım, kızını Batman’a gönderenin damadı Soner Bey olduğunu ama çok bilgileri olmadığını belirtip onun da bağlanmasını istedi. Yayın sessize alındı. Reyhan Hanım ağlayarak benim kızım ayrılacak gibi değildi, ne yaptıysa Ömer Bey yaptı dedi.

Tayfun Bey, kızının evine gittiğinde bidonlarla karpuz çekirdeği olduğunu söylerken her şeyi Soner Bey biliyor söyleminde bulundu. Soner Bey’in kendisini arayıp baba benim psikolojim bozuldu, Esengül yok dediğini dile getiren Tayfun Bey, para yardımı da yaptığını, çıkalım arayalım dediğini ama damadının bırak baba kendisi gelecekse gelir dediğini iddia etti.

Tayfun Bey, damadının kardeşlerinin evi boşalttığını belirtirken elinde ses kayıtları olduğunu, Soner Bey ile Ömer Bey ‘in konuşmaları olduğunu belirtti. O ses kayıtlarında damadının, Ömer kızı gönder babası kızını bulmadan durmuyor dediğini, kızının da Ömer Bey’in yanında olduğunu ve ben nasıl geleyim Soner sen başına gelecekleri biliyorsun dediğini ileri sürdü.

VEYSEL BEY’İN KARISI ZEYNEP VE İTİRAF ETTİĞİ SEVGİLİSİ FİKRET’İN FOTOĞRAFI…

Resim

Esra Erol’da Bugün 8 Nisan ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Esra Erol’da 7 Nisan 2021 – Tek Parça

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu