Esra Erol’da 7 Ocak 2021 Perşembe Atv Canlı İzle

Esra Erol’da bugün…

DNA testi sonucu açıklandı! Ceylan gözyaşlarına boğuldu! Ceylan’ın 1,5 yaşındaki kızının babası Zafer! Ceylan’ın en büyük hayali ne?

21 yaşındaki kızı internette tanıştığı evli olan Onur Durtaş’ın yanına gitti! Gülden Onur’u hiç görmediğini Onur’un annesi Ayfer ile aynı evde yaşadığını söyledi! Gülden stüdyoya gelmeyi kabul etti! Gerçekler canlı yayında ortaya çıkacak!

Derya Çürük nerede? En son İstanbul/ Sultanbeyli’de görülen 21 yaşındaki Derya evdeki altınları alıp ortadan kayboldu! Derya ile ilgili son dakika gelişmesi ne?

21 yaşındaki Furkan’ın feryadı! Hiç görmediği ve adının Hüseyin Türkmen olduğunu bildiği babasının kendisini reddettiğini söylen Furkan yıllardır babasını arıyor!

Muhammet ve karısı Zeynep karşı karşıya geldi! Muhammet Bey’in karısı Zeynep 4 yaşındaki kızını da alıp hastaneye gidiyorum diye evden çıkarak ortadan kayboldu! Karısı Zeynep’in sosyal medyadaki videolarıyla hayatının şokunu yaşadı!

21 yaşındaki kızı internette tanıştığı Onur Durtaş’ın yanına gitti! Kızının Onur Durtaş ve annesi Ayfer tarafından zorla tutulduğunu iddia eden bir anne ve babanın feryadı!

Esra Erol’da 7Ocak 2021 Perşembe Atv Canlı İzlemek için tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu