Esra Erolda 5 Mayıs 2021 Full İzle

Esra Erolda 5 Mayıs 2021 Full İzle 5 Mayıs, Çarşamba 16:20

Berna Hanım, Mehmet Bey ile daha 14 yaşında iken tanıştığını, Mehmet Bey ile evlenmek için annesine bazı söylemlerde bulunduğunu, inat ettiğini söyleyip başında babası yok diye annesinin korkup verdiğini belirtti. Mehmet Bey, Berna Hanım ile tanıştığında 19 yaşında olduğunu, askere gitmeden önce dini nikâhlı beraberlik yaşamaya başladıklarını dile getirdi ve Berna Hanım’ın çocuklarını kabullenmemesinin sebebinin Berna Hanım’ın sık sık annesinin yanına gitmesi olduğunu ileri sürdü.

Ali Bey 21 yaşındaki kızının 4 yaşındaki çocuğunu bırakıp, dini nikahlı olduğu eşinin evinden çıktığını ve kaybolduğunu, Arif Aslan isimli kişinin yanında olduğunu iddia etti. Ali Bey, kızını almak için gittiğini ama kızını vermediklerini, Arif Bey’in kişi ve kişiler olduğunu, tek kişi olmadığını belirtip kızı gittikten sonra telsiz hatla kendisini arayıp sahte isimler kullandığını, tehdit ile orada durduğunu iddia etti.

Ayşe Hanım çok mutlu olduğunu söylerken Esra Erol’un söylemi üzerine Şeref Bey’i kızından daha çok sevdiğini kabul etti. Nazlı Okul stüdyoya geldi. Ayşe Hanım kızına yazıklar olsun söyleminde bulunarak madem gidecektin bir kere bile neden söylemedin diye kızdı, kızının kendisine derdini hiç paylaşmamasına sitem etti. Kızını çöplerden topladığını dile getiren Ayşe Hanım, kızının şu anki eşinden de boşanmak isteseydi yardımcı olacağını zaten ilk eşinden ayrıldıktan sonra çöpten yediğini, oralardan topladığını iddia etti.

Esra Erol’da 5 Mayıs ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Nazlı Hanım, eşinin kendisine şiddet uyguladığını, eşi babasına bile sinirlenince sinirini kendisinden çıkardığını söyledi. Bartın’da yaşadığı köyden kaçmak zorunda kaldığını dile getiren Nazlı Hanım, içine kapandığını, annesi ile paylaşamadığını çünkü başlarının belaya girmesinden korktuğunu belirtti. Telefondaki beyefendi, Cüneyt Bey’i tanıdığını, Cüneyt Bey’in eşinin görüştüğü kişiyi planlı bir şekilde öldürdüğünü, namus cinayeti işlediğini söyledi. Nur Veda Hanım, kendi beynini kendisinin kullandığını, kendi cevaplarını kendisinin verdiğini ifade edip Esra Erol’un çok takıntılı olduğunu bundan nefret ettiğini dile getirdi. Emrah Bey, Nur Veda Hanım’ın annesine bakıcılık yapmak için geldiğini, önceden de biraz konuştuklarını dile getirip sonradan aralarında ilişki başladığını dile getirdi.

NUR VEDA İLE AHMET’İN SON KARARI NE OLACAK?

Resim

SON DAKİKA! CÜNEYT NAZLI’YI TERK EDİP GİTTİ!

Resim

Esra Erol’da 4 Mayıs 2021 | Tek Parça açılmıyorsa tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu