Esra Erol’da 26 Mart 2021 Tek Parça İzle

Esra Erol’da 26 Mart 2021 Tek Parça İzle

Mehmet Bey, sabah işe gitmek için uyandığında eşinin telefonunda Muammer Ay isimli kişinin numarasını gördüğünü, eşine ise ben daha önce bu adamın numarasını senden silmiştim neden sende duruyor hala deyince, eşinin ise önceden Muammer Bey’e borcu olduğu için iletişime geçtiklerini, eşinin telefonunda Muammer Bey’i YUU diye kaydetmiş olduğunu söyledi.

Muammer Bey’in eşinin yufkacı dükkânı olduğunu, bu sebeple önceden de tanışık olduklarını dile getiren Mehmet Bey, yengesi Hamide Hanım ile eşi Hamide Hanım’ın da orada işe başladığını, daha sonrasında yengenin Muammer Bey’in hareketlerini beğenmemesi üzerine yufkacı dükkânından ayrıldığını ama eşinin 8 ay orada çalıştığını söyledi.

Ercan Bey, eşi evden giderken iki bilezik ve 36 gram altınını götürdüğünü, eve de kredi kartı ve 500 TL’sini bıraktığını, sadece birkaç tane de kıyafetini götürdüğünü dile getirdi. Eşinin çocuklarını bırakıp gitmesinin imkânsız olduğunu söyledi.

Esra Erol’da 26 Mart ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Esra Erol SON BÖLÜM TEKRAR İZLE 25 Mart 2021 Perşembe | ATV linki YOUTUBE  Şoke eden olay! 2 elti kocalarını bıraktı Muammer'e kaçtı! - Takvim


Rümeysa ve Mukadder Hanım gözyaşları içerisinde sarıldı. Mukadder Hanım baygınlık geçirdi, sağlık görevlileri devreye girdi, Mukadder Hanım stüdyodan çıkarıldı. Rümeysa, annesinin bu hale gelmesinden kendisini sorumlu tuttuğunu söyledi.

Evde borçlar olduğunu, kendisine motor almak istediği için, eve para vermeden kendisine birikim yapmak istediği için ayrı eve çıktığını dile getiren Rümeysa, motoru alamadığını belirtti. Rümeysa, başından beri eve çıkmak istediğini ama ailesinin istemediğini, sonrasında gittiğini söyledi.


Mukadder Hanım Batuhan’ın evine gelip kızını bulursam bacaklarını kırıp getireceğim dediğini iddia etti. Tuğçe Hanım 2 arabaları olduğunu Sema, Batuhan ve Rümeysa’nın kendilerini dolandırıp arabalarını sattıklarını ve şu anda kiralarını bile ödeyemediğini ifade etti.

Batuhan’ın silah ve uyuşturucu ticareti yaptığını Sema’nın da birçok sabıkası olduğunu Rümeysa’yı da yem olarak kullandıklarını Rümeysa’nın kendilerine gelip her şeyi anlatınca Batuhan’ın Rümeysa’yı ölümle tehdit etmeye başladığını ileri sürdü. Sema’nın 5 aylık iken çocuğunu bırakıp gittiğini bundan 5 ay önce sahte altın olayından dolayı Sema’nın arandığını hatta bu konu ile ilgili evlerinin didik didik arandığını söyledi. Sema yayını terk etti.

Resim


Rümeysa Batuhan’ın uyuşturucu kullandığını bir kere gördüğünü iddia etti. Batuhan her şeyinin araştırılmasını uyuşturucu ile ilişkisinin olmadığını evinin belli olduğunu bu konuda mahkemeye çıkacağını söyledi.

Esra Erol’da 26 Mart ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Esra Erol’da 26 Mart 2021 – Tek Parça AÇILMIYORSA TIKLA

Esra Erol’da 25 Mart 2021 – Tek Parça AÇILMIYORSA TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu