Esra Erol’da 20 Nisan 2021 Full İzle

Esra Erol’da 20 Nisan 2021 Full İzle 20 Nisan, SALI 16:20

Esra Erol, Yalçın Bey’in 3 çocuğu ile geldiğini, çünkü eşinin evi terk ettiğini belirtip Yalçın Bey’in terk edilmeyi hak etmiyorum dediğini aktardı. 39 yaşındaki Yalçın Bey, Samsun’dan geldiğini dile getirerek 3 çocuğunun olduğunu, ama eşi Meral Hanım’ın çocukları ve kendisini bırakıp gittiğini belirtti. 13 yıldır evli olduklarını söyleyen Yalçın Bey, 1 yıl önce eşinin İstanbul’a gelip Büşra isimli kuzeninin yanında kaldığını, döndüğünde ise burun estetiği olmak istediğini aktardı ve eşine yapma deyince eşinin sürekli ağladığını belirtti.

Esra Erol’da 20 Nisan ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Resim

Yalçın Bey, eşinin kendisinden burun estetiği yaptırmayınca başka bir bölgeye estetik yaptırmak istediğini aktararak eşinin zaten güzel bir kadın olduğunu ama eşinin ne kendisini ne de çocukları sevdiğini dile getirdi. Eşine 15.000 TL’ye estetik olacağına 25.000 TL’ye bilezik alayım dediğini belirten Yalçın Bey, eşinin güzelken estetikle daha da güzel olduğunu, sürekli fotoğraf çekmeye başladığını, çocukları ile değil de başka çocuklarla ilgilendiğini sözlerine ekledi. Yalçın Bey, eşini beğeniyorsa başkasının beğenmesine gerek olmadığını söyleyerek 12 yıla kadar her şeyin çok iyi gittiğini dile getirerek eşine neden bizi terk ettin diye sorguladı. Yalçın Bey, eşinin sosyal medya kullanmadığını belirttikten sonra kendisinin iş için gurbete gittiğini, gurbetteyken eşinin arayıp evdeki altını bozduracağını söylediğini, ardından da annesinin arayıp benim öyle bir kızım yok dediğini iddia etti.

Her şeyin Meral Hanım’ın annesinin suçu olduğunu dile getiren Yalçın Bey, kadın sığınma evine bile annesinin yönlendirdiğini dile getirdi. Eşinin evden ayrılmadan bir gün önce çocuklarına, kızım ben İstanbul’a gideceğim, ayaklarımın üzerinde durduktan sonra sizi alacağım dediğini aktaran Yalçın Bey, bu haberi Bahriye ablasından aldığını, Bahriye ablanın kendisine, Meral’den şüpheleniyorum, bu kadın hastaneye gitmeyecek dediğini anlattı. Yalçın Bey, eşini aradığında eşinin sana ne ne yapıyorsam diyerek çıkışarak, hastaneye değil İstanbul’a gidiyorum, hattımı da kırıyorum dediğini ileri sürdü.

Ekrana Meral Hanım’ın kapalı ve açık olduğu fotoğraflar yansıtılınca Yalçın Bey, eşini güzelleştirdiğini, kapalıyken daha iyi anlaştıklarını belirtti. Evden işe gitmek için çıkarken eşi ile kavgalı ayrılmadıklarını söyleyen Yalçın Bey, işteyken eşine neden beri aramıyorsun dediğinde eşinin kendisine ben seni sevmiyorum ki diye tepki verdiğini ileri sürdü ve eşim beni kullanıyordu dedi. Yalçın Bey, normalde hayvanları olduğunu, sırf eşi istedi diye hayvanları satıp eşinin annesinin yanına Ordu’ya gittiğini, son 1 senede tüm düzenini bozduğunu belirtti.

Eşinin aslında iyi biri olduğunu dile getiren Yalçın Bey, eşinin anne ve babasının kötü olduğunu ima etti ve eşi İstanbul’a gidecekken eşinin annesinin eşini yanlarına çektiğini ekledi.

Resim

Esra Erol’da 20 Nisan ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

HAVVA’NIN KOCASI AYHAN’IN BERABER KAÇTIĞI HATİCE İLE ŞOKE EDEN ANLARI!

Esra Erol’da 20 Nisan 2021 – Tek Parça AÇILMIYORSA TIKLAYINIZ

Esra Erol’da 19 Nisan 2021 – Tek Parça AÇILMIYORSA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu