Esra Erol’da 2 Mart 2021 Tek Parça izle

Esra Erol’da 2 Mart 2021 Tek Parça izle

Esra Erol’da bugün…

Türkiye Zeynep’in itiraflarına kilitlendi! Canlı yayın bittikten sonra Zeynep, Aysel ve kocaası İsmail ile igli tüm gerçekleri açıkladı.Esra Erol’un yayını ihbar kabul edildi ve emniyet güçleri harekete geçti.Canlı yayın sonrası Kadın ticareti yaptığı iddia edilen Aysel,İsmail ve Halil gözaltına alındı.Aysel tarafından çocuğu satıldığı iddia edilen Melek canlı yayına bağlandı ve çocuğumu Yeşim adında bir kadın çaldı dedi.

Birgül Hanım, sosya medyada tanıtştığı ve yüzünü hiç görmediği Fikret Yıldız, tarafından evlilik vaadiyle dolandırıldı.Canından çok sevdiği arabasını 100 bin liraya Fikret Yıldız için satan Birgül Hanım’ın isyanı..

Eşi, Emine Ertekin 11 Aralık günü iş yerinden fatura ödemek için çıkıp ortadan kayboldu. Aradan iki ay sonra geri dönen Emine Hanım, çocukları kayınvalidesinden alıp Abdullah Sarıbaş’a kaçtı. Çocuklarının hayatlarından endişe eden Mahmut Bey, eşinin ve çocuklarının geri dönmesini istiyor.

Büyük yüzleşmede ikinci perde… Özlem, kocası Okan’ı bıraktı, akrabası ALper’e kaçtı. Esra Erol’un neden kaçtın sorusuna Özlem, kocam beni sokağa attığı için Alper’e kaçtığını ve iki yıldır da Alper’le beraber olduğunu söyledi.Alper stüdyoya geldi,karısı Firdevs ile zorla evlendiğini söyledi.

Esra Erol’da 2 Mart 2021 Açılmıyorsa tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu