Esra Erol’da 15 Ocak 2021 Tek Parça

Esra Erol’da bugün…

Yaşar Bey’in isyanı! Karısı Seda, iki çocuğunu da alıp sosyal medyadan tanıştığı Erzurum’da yaşayan Sedat Talep’e kaçtı!

Ümmüşen teyzenin kızı Şerife’yi ve torununu Esra Erol buldu! Ümmüşen teyze, kızına ve torununa Esra Erol’da kavuştu!

Öz anne mi? Büyüten anne mi? Ayfer’in dünyaya getirdiği Ali-Fadime çiftinin büyüttüğü 19 yaşındaki o çocuk canlı yayına gelecek mi? 2002 yılın Ayfer’in doğurduğu bebeğini alıp Durmuş Öğülmüş tarafından Ali-Fadime çiftine sattığı iddia edilen Durmuş Öğülmüş canlı yayına bağlandı! Ali-Fadime çiftinin itirafı herkesi şok etti! Fadime; “Ayfer’in 7 aylık bebeğini ben doğurmadım ama o bebeğin annesi benim!” dedi. Ayfer Hanım’ın 17 yıl önce dünyaya getirdiğim bebeğimi, bakıcısı Sevcan Ercan, bebeğimi Ali Güneş’e para karşılığı sattı!

Mücahit’in şok olacağı görüntülerde ne var? Gerçekler ne? Bahar’ın nişanlısı İslam Mücahit, Bahar’ın hamile olduğunu öğrenince terk etti! İslam İslam Mücahit canlı yayına bağlandı ve bebeği kabul edeceğini ama Bahar ile evlenmeyeceğini söyledi! Mücahit Özgen ve Bahar stüdyoda karşı karşıya geldi!

Cengiz Bey, 49 yıldır anne babasını arıyor! Cengiz Dönmez, 1972 yılında 4 yaşındayken İzmir Anafartalar’da bulundu! Tek bildiği babasının adı Mehmet, annesinin adı Naciye olduğu.

Ömer Bey’in isyanı! 15 yaşındaki kızı Fatma Nur 9 Ocak tarihinden beri kayıp! Teyzesinin kızının oğlu Hasan Kırka tarafından kaçırıldığını düşünüyor! Günlerdir hiçbir haber alınamayan Fatma Nur ile ilgili son dakika gelişmesi!

Günlerdir haber alınamayan 15 yaşındaki Fatma Nur’u Esra Erol buldu! – Esra Erol’da 14 Ocak 2021

Ömer Bey’in isyanı! 15 yaşındaki kızı Fatma Nur 9 Ocak tarihinden beri kayıp!

Teyzesinin kızının oğlu Hasan Kırka tarafından kaçırıldığını düşünüyor! Günlerdir hiçbir haber alınamayan Fatma Nur ile ilgili son dakika gelişmesi!

Ali Fadime çiftinin büyüttüğü İbrahim ile ilk kez konuştu! – Esra Erol’da 14 Ocak 2021

Öz anne mi? Büyüten anne mi?

Ayfer’in dünyaya getirdiği Ali-Fadime çiftinin büyüttüğü 19 yaşındaki o çocuk canlı yayına gelecek mi? 2002 yılın Ayfer’in doğurduğu bebeğini alıp Durmuş Öğülmüş tarafından Ali-Fadime çiftine sattığı iddia edilen Durmuş Öğülmüş canlı yayına bağlandı!

Ali-Fadime çiftinin itirafı herkesi şok etti! Fadime; “Ayfer’in 7 aylık bebeğini ben doğurmadım ama o bebeğin annesi benim!” dedi. Ayfer Hanım’ın 17 yıl önce dünyaya getirdiğim bebeğimi, bakıcısı Sevcan Ercan, bebeğimi Ali Güneş’e para karşılığı sattı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu