Esra Erolda 14 Mayıs 2021 Full İzle

Esra Erolda 14 Mayıs 2021 Full İzle

Esra Erol’da bugün;
Sevgi Hanım, çok mutlu olduğunu söyledikten sonra ekipten ve Esra Erol’dan teşekkür etti. Tamamen çocuğuna kavuşmadıkça rahat etmeyeceğini dile getirdi. Sevgi Hanım çocuklarına kavuştu ve gözyaşları içerisinde sarıldı. Esra Erol, Osman Bey’e verdiği sözü tuttuğu için teşekkür ederken Osman Bey eşinin her zaman çocukları görebileceğini, menfaat için çocukların kendisinde kalmasının gerekli olduğunu söyledi. Osman Bey eşine uzaklaştırma aldırdığı kararın devam edeceği bilgisini verdikten sonra bu durumun daha kötülerini yaşadığını, kızları 7 ayda sadece ayda bir defa bile gördüğünü, kapılarda çok beklediğini belirtti. Eşler tartışınca Esra Erol çocukların yanında tartışılmaması gerektiğini belirtti, Osman Bey de her zaman kızlarına anneniz bir melek dediğini dile getirdi.


Meliha Hanım, 10 yıldır söylenen gibi olmayıp çocukları ile görüştüğünü, nerede olduğunu bildiklerini, çocuklarının zaten evli ve yuvalarında olduğunu belirtti. Daha geçen hafta gelinleri ve çocuklarının yanında olduğunu dile getiren Meliha Hanım, Adnan Bey ile olan oğlunun da bir hayatı olduğunu, gidip kapılarını çaldığını zaten telefonla da görüştüklerini savundu. Meliha Hanım, oğlunun kendisine gelmediğini, nerede yaşadığını bilmediğini zira oğlunun bilmek istemediğini ileri sürdükten sonra Esra Erol’un lafını kesmemesini istedi.

Meliha Hanım, eşinin masum rolü oynamamasını istedi. Lobiden hanımefendi, Adnan Bey’in yasa dışı işleri olabileceğini söyledi. Adnan Bey, İbrahim Bey geldiğinde kaymakamlığa kendilerini yazdıramadıklarını, eşine muhtarlığa git bizi yazdır dediğini, bunun üzerine eşi ve İbrahim Bey’in muhtarlığa gittiğini, eşinin ise İbrahim Bey’i yazdırdığını iddia etti. Meliha Hanım boşanma isteğini tekrarladı.


Mehtap Hanım, ilk evliliği sırasında Engin Bey’in evine ailecek gidip geldiklerini, o dönemde Engin Bey’in askerde olduğunu, gelince de ilk evliliği ile ilgili problemleri konuştuklarını, gayet arkadaşça konuştuklarını anlattı. O arkadaşlık sırasında hamileliğinin son ayları olduğunu belirten Mehtap Hanım, o dönemde Engin Bey’in istediğini, kendisinin de ilk eşinden ayrılacağını kabul ettiğini ama Engin Bey’in üç çocuğu kabul edip etmeyeceğini sorduğunu dile getirdi. Mehtap Hanım, zaten Engin Bey’in o dönemki ilk evliliğinden mutsuzluğunu anlattığını söyleyince Esra Erol, madem mutsuzdunuz neden üçüncü çocuğu yaptınız dedi, Mehtap Hanım daha sonra özel olarak anlatabileceğini, karışık bir konu olduğunu ifade etti.
Engin Bey, eşinin Kazım Bey ile evli iken de Bayram isimli birine kaçtığını iddia edince Mehtap Hanım öyle bir şey olmadığını, eşinin bu kadar net konuşabilmesine şaşırdığını belirtti. Mehtap Hanım, Engin Bey’den peşini bırakmasını, artık istemediğini yineleyince Engin Bey eşi için her yere gideceğini, peşini bırakmayacağını savundu. Mehtap Hanım, Avukat Hülya Hanım’ın sorusu üzerine bir gün eşinin arayıp neredesin demesi üzerine İzmir Kadın Sığınma Evindeyim dediğini, eşinin ise senin paran yoktur deyip para gönderdiğini ama para istemediğini dile getirdi.

Mine Hanım, ilk eşi olan Muammer Bey’in eve kadın getirmesi ve kendisini tehdit etmesi sonucu evden ayrıldığını savunup, çocukları o an alamadığını, sonradan almak üzere çocuklarını bıraktığını söyledi. Anne ve babasının kendisine sahip çıkmadığını belirten Mine Hanım, anne ve babası yüzünden bu hallere düştüğünü söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu