Esra Erol’da 12 Nisan 2021 Full İzle

Esra Erol’da 12 Nisan 2021 Full İzle “Esra Erol’da” hafta içi her gün atv’de!

12 Nisan, Pazartesi16:20

Asiye Hanım 32 yıldır evli olduğunu, 4 tane çocuğu olduğunu, 24 Ağustos’tan beri eşinden ayrı olduğunu söyledi.

Resim

Çocuklarının hepsinin kendisini dışladığını dile getiren Asiye Hanım, 1 sene kadın sığınma evinde kaldığını, kardeşlerinin bile kendisine kucak açmadığını belirtti.

Esra Erol’da 12 Nisan ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Resim

Asiye Hanım, eşinin kendisini 4 tane kadınla aldattığını söyledi. Asiye Hanım, Esra Erol’a boşanmak istediğini ve hakkı olan parayı Esra Erol, Sümeyye’nin 1 Nisan’dan beri kayıp olduğunu ailenin Ataşehir’de yaşadığını, Sümeyye’nin hafızlık okuduğu bilgisini verirken Sümeyye’nin son zamanlarda çok sıkıldığını aktardı.

Resim


Sümeyye’nin babası, Sümeyye’nin Nesibe abla isimli kişinin yanına gittiğini, Nesibe Hanım’ın yanına 4 yaşındaki kardeşini bırakıp, komşunun telefondaki uygulamadan biri ile yazışıp evden gittiğini, o zamandan beri de haberleri olmadığını söyledi.

Esra Erol’da 12 Nisan ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Resim


Songül Hanım stüdyoya geldi. Songül Hanım, eşi yüzünden bu kadar rezillik yaşayacağını düşünmediğini, eşinin bunu yapmakla hata ettiğini, namusun bu kadar ayaklar altına alınacağını düşünmediğini dile getirdi. Evi 4.kez terk ettiğini belirten Songül Hanım, eşi 5 deyince, insanın canı sıkılırsa 1 gün de olsa gelmeyebilir eve, bu kaçmak değildir söyleminde bulundu. Songül Hanım, çocukları ile iletişimi kesmediğini, her akşam konuştuğunu iddia ederek mecbur kalınca çocuklardan ayrılmanın olası olduğunu, çocukları babaya bıraktığını sözlerine ekledi.

Resim

Bana göre iyi ama çocuklarıma göre iyi bir baba diyen Songül Hanım, Esra Erol neden evlisiniz hala diye sorunca eşini gösterdi. Şakir Bey, eşini çok sevdiğini ama eşinin sürekli kendisine, seninki sevgi değil takıntı dediğini aktardı.

Resim


Eda ve İbrahim Bey el ele stüdyoya geldiler. Eda, zaten öncesinde de dalgasına kaçmaktan bahsettiklerini dile getirip Niğde’ye gitmek için otobüse bindikten sonra kafa dağıtmak için gittiklerini söyledi. Planlı bir şekilde olmadığını belirten Eda, artık ayaklarının üzerinde durmak için gittiklerini ama olmadığını söyleyip bu vesile ile Esra Erol’a da teşekkürlerini sundu. Eda, kendi annesinin de Zeynep’in annesinin de birbirlerini suçladıklarını ama yoldan çıkarma bir durum olmadığını, kararı birlikte aldıklarını dile getirdi.

Olay anlık bir şekilde gelişti diyen Eda, Eskişehir’e gidip kayıp ihbarlarını kaldırdıklarını, reşit olmayan arkadaşlarını da kendilerinin teslim ettiğini ileri sürdü.

Esra Erol’da 12 Nisan ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Resim


Gülhan Hanım, Muammer Bey’e beni istemiyorsan söyle, yanardöner davranıyorsun deyince Esra Erol, zaten istemeyen kişinin Gülhan Hanım olduğunu hatırlattı. Muammer bana net olmuyor, iletişime giriyor benimle sürekli diyen Gülhan Hanım, Muammer Bey’in kendisine not yazıp numarasını yazdığını, seni bırakmam diye not bıraktığını ileri sürdü.

GÜLHAN MUAMMER’E ŞİDDET UYGULADI! İŞTE O GÖRÜNTÜLER!

Esra Erol’da 12 Nisan 2021 – Tek Parça AÇILMIYORSA TIKLA

Esra Erol’da 9 Nisan 2021 – Tek Parça AÇILMIYORSA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu