Esra Erolda 11 Haziran 2021 Full İzle

Esra Erolda 11 Haziran 2021 Full İzle

11 Haziran 2021, Cuma 16:20

Kezban Hanım 5 gündür burada olduğunu, çocuklarından ilk defa bu kadar ayrı kaldığı için dayanamadığını dile getirip ağladı ve çocuklarını konuşmak istemediğini, insanların nasıl çocukları bıraktığını sorguladı. Kezban Hanım, Kadriye Hanım’ın eşinden 24 yaş küçük olduğunu iddia etti. Eşi eve geri döndükten sonra bir sorun yaşamadıklarını sözlerine ekledi.

ESRA EROL’DA 16:20’DE ATV EKRANLARINDA SİZLERLE…

Resim

Kadriye Hanım, isteseydi Faruk Bey’e boşan diyebileceğini ama aksine evine gönderdiğini ileri sürdü.

Kadriye Hanım, en son Faruk Bey’e bu böyle olmaz, ben ailemin yanına gidiyorum dediğini ve ayrıldığını dile getirip Faruk Bey ile dost, arkadaş olduklarını savundu. Faruk Bey’in arayıp “Kezban programa çıkacakmış” dediğini aktaran Kadriye Hanım, niye çıkacakmış diye sorduğunda “Ben evi terk ettim” dediğinden bahsetti.


Kadriye Hanım, Faruk Bey’in boşanma tarafında olsaydı bunu yapabileceğini ama her seferinde kendi eli ile eşine gönderdiğini söyledi.
Kadriye Hanım, eşinden ayrıldığını ve raporlarının da hala elinde olduğunu, 14 ve 12 yaşında iki çocuğu olduğunu söyledi.

YÜZDE 95 ENGELLİ KOCASINA ŞİDDET UYGULADI, BAYRAM’A KAÇTI!

Resim


Hülya Hanım, canlı yayına gelmek istemediğini zira yayında kardeşinin konusunun konuşulduğunu ve bunun kendisini ilgilendirmediğinden söz edip Beyhan Bey’in kardeşini sattığına inanmadığını söyledi.
Hülya Hanım, kendi rızası olmadan nasıl boşandığını sorguladı ve Esra Erol bunu Mehmet Bey’in avukatının gönderdiğini dile getirdi.
İsmet Bey ile Bayram Bey arasında tartışma çıktı. Fatma Hanım, neden şu an kendisine iftira atıldığını, 6 senedir bu iddiaların nerede olduğunu sorguladı.
“Esra Erol’da” hafta içi her gün atv’de!

Esra Erol’da 11 Haziran Cuma | Tek Parça AÇILMIYORSA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu