Esra Erol’da 1 Şubat 2021 Canlı İzle

Esra Erol’da bugün…
Minel Hanım stüdyomuzda arkası dönük olarak yayına katılmak istedi ve ekrana çıkmak istemediğini belirtti. Minel Hanım, arkadaşına gideceğini söylediğini fakat o evden kendi isteğiyle çıkmadığını ve o gece kavga ettiklerini ve ciddi tartıştıklarını belirtti.

Eskiden kalite kontrolcü olduğunu ve kaza geçirdiğini ve eve mahkûm olduğunu o dönemde sıkıldığı için sohbet gruplarına katılıp orada moderatörlük yaptığını belirtti. Minel Hanım, eşinin hakaretleri ve şiddetleri üzerine kaçtığını belirtti. Ve eşinin sürekli kendisini aldattığını iddia ettiğini ama aldatmadığını ve kendisi de intikam almak için o kişiyle öyle fotoğraflar çektirdiğini belirtti. Erhan’la aslında sosyal arkadaş olduğunu belirtti.

Fatma Hanım içinin üzgün olduğunu kızını okutmak istediğini kendi gibi olmasın istediğini her şey usulüne uygun olarak evlendirmek istediğini okulu bitirince evlenmesini istediğini söyledi. Tolga Fatma Hanım’ın ve ablası Gülay’ın bugün elini öptüğünü dün şaşkın olduğunu kızar sandığı için bu işi bugüne bıraktığını söyledi.

Meltem üzgün olduğunu ailelerinin problemler yaşadığı için buna üzüldüğünü sürecin nasıl olacağını merak ettiğini söyledi. Tolga’nın ailesinin gelip istemesi gerektiğini söylerken Tolga Meltem’in ağabeyi ile kendi ağabeyinin konuştuklarını babasının olmadığını o yüzden ağabeyinin net konuşmadığını çünkü maddi güçlerinin olmadığını dile getirdi.

Canlı yayında Kadriye Güzel gözyaşlarına boğuldu. Kadriye kendisinin çok güçlü olduğunu bu gücü üvey bacılarından aldığını ama kendisini yıkan kişinin babası olduğunu babasını hiçbir zaman affetmeyeceğini beyan etti. Esra Erol baba Mahmut Bey’in rahatsız olmak istemediğini yalan üzerine kurulu bir evliliği olduğunu söyledi. Mustafa’nın yola çıkacağını testlerinin yapıldığını Mustafa’nın bir video yolladığı açıklandı. Mustafa’nın çektiği video yayımlandı.

Mevla eşi Salih’in sözleri için çok üzgün olduğunu dün gece düşündüğünü ve bir karar verdiğini net adımlar atmayı düşündüğünü söyledi. Nilüfer Mevla’nın boşanmayacağım kararını dün cevapladığını bugünde konu ile ilgili olarak boşansa da boşanmasa da Mevla’ya sahip çıktıklarını söyledi. Esra Erol Nilüfer’e sen kimsin diye seslendi. Esra Hanım Nilüfer’in 19 yaşında olduğunu açıklarken Mevla’nın gelecekte Nilüfer’in kendisine yaşattığını muhakkak yaşayacağını söyledi.

Mevla eşi Salih’in bir daha çocuğunu olmamasını istediğini ama Nilüfer’in de bir çocuğu olduğunu bir annenin evlatları için neler yapabileceğini anlamasını istediğini ekledi. Dün Salih’in kendisine yayında savunmadığını söylediğini sen ben Nilüfer ve çocuklar aynı yaşarım demesini beklediğini ileri sürdü. Mevla dün yayından sonra Salih ile net karar vermesi için konuştuğunu Salih’in Nilüfer’i sevdiğini 6 kişilik bir aile olmak istediğini söylediğini aktardı.

Esra Erol’da 1 Şubat 2021 Canlı İzlemek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu