Esra Erol’da 1 Nisan 2021 Full İzle

Esra Erol’da 1 Nisan 2021 Full İzle

1 Nisan Perşembe 16:20

Esra Erol, Beyza ve Savaş Bey’in bugün 4.5 G ile canlı bağlantıda olacağını açıkladı. Konu hakkında özet görüntüler yayınlandı.

Mahmut Bey, bugün moralleri bozuk olsa da iyi olduğunu dile getirirken Hatice Hanım iyi olmadığını, kızına sarılmak istediğini belirtti. Beyza’nın kesinlikle şantaj gibi bir olay ile orada tutulduğunu söyleyen Mahmut Bey, kızının markete bile gitmediğini vurguladı.

Esra Erol’da 1 Nisan 2021 ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

EVLADININ EVİNE GERİ DÖNMESİ İÇİN AYAKLARINA KAPANAN BİR ANNENİN FERYADI!

Resim

Hatice Hanım, Esra Erol’un sorusu üzerine kızının Savaş Bey ile evlenmeden önce sadece bir kere telefonda konuştuğunu söylerken kızının kendilerine tanıştırdığı kişinin soy ismini Çetinkaya olarak söylediğini aktardı.

Resim

Beyza ve Savaş Bey’in 4.5 G ile canlı bağlantıda,
Hatice Hanım ve Mahmut Bey ağlayarak ekranın önüne gittiler.
Hatice Hanım sen çok değişmişsin kızım derken Mahmut Bey kızına, çık gel dedi. Gözyaşlarını tutamayan Hatice Hanım ve Mahmut Bey, kızlarına ne olursun gel çağrılarında bulundular.


Beyza, ailesinin yalan söylediğini, 31 Ocak’ta değil 3 Şubat’ta evden kaçtığını, ailesine istemeye geleceklerini söyleyince ailesi sıcak bakmadığı için evden kaçma yoluna gittiğini söyledi. Ailesine evlendiği kişinin yaşını söylediğini iddia eden Beyza, anneme Savaş Bey’in fotoğrafını gösterdim ben dedi ve doğru söylediğini ileri sürdü.

Esra Erol’da 1 Nisan 2021 ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Resim

Beyza, babamın haberi yoktu, anneme söyledim ben derken Savaş Bey’in haberinin olmadığını, kendisinin kaçıp gittiğini, gitme sebebinin ise evde baskı olduğu için, darp gördüğü için güvendiği birine kaçtığını vurguladı. Savaş Bey ile sosyal medya üzerinden tanıştığını dile getiren Beyza, birbirlerini sevdiklerini, güvendiklerini söyleyerek Savaş Bey’in elektrikçilik işi yaptığını ve kendisi ile 3 aydır tanışık olduklarını sözlerine ekledi.

Resim

Beyza, evden kaçtığı gün çıkıp gittiğini, gidince Savaş Bey’e haber verdiğini, zaten birbirlerini sevdiklerini, anlaşıp nikah kıydıklarını belirtti. Savaş Bey’i önceden görüntülü konuşmada da gördüğünü ileri süren Beyza, Savaş Bey’i ilk kez canlı olarak kaçtığı gün gördüğünü ekledi ve birbirlerini sevdiğini çok iyi bildiklerinin altını çizdi.

Esra Erol, 3 ayda nasıl âşık olup evlenebilirsin diye sorguladı. Beyza, Savaş Bey ile birbirlerine güven sağladıklarını söylerken Savaş Bey’in önceden evlendiğini bildiğini açıkladı.

Esra Erol’da 1 Nisan 2021 ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

KÜÇÜK ELTİ HAMİDE’Yİ HAFTALAR SONRA MUAMMER’DEN ESRA EROL KURTARDI!

Resim

Esra Erol’da 1 Nisan 2021 – Tek Parça açılmıyorsa tıkla

Esra Erol’da 31 Mart 2021 – Tek Parça AÇILMIYORSA TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu