Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da büyük ayrılık yaşanıyor

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da büyük ayrılık yaşanıyor

atv’nin uzun soluklu dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da büyük bir ayrılık yaşanacak.

EDHO'da Sanem Çelik sesleri - MEDYA - Yeni Gazete

Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Pelin Akil Altan ve Engin Benli’nin rol aldığı diziye bir isim veda edecek.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre daha önce diziye veda edip tekrar dönem Sanem Çelik projeden ayrılacak. Çelik’in hayat verdiği Ceylan’ı kötü bir son bekliyor.

Menajerimi Ara’dan internete özel sahne

Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği beğeniyle takip edilen dizi Menajerimi Ara’nın dün akşam 30. bölümü ekranlara geldi.

Defne Kayalar’ın konuk olduğu bölümde Ceyda’nın (Özge Borak) Ego Ajans’a ortak olması ajanstaki dengelerin değişmesine sebep olurken, Kıraç’ın (Barış Falay) rahatsızlanıp sokağın ortasında yere yığıldığı sahnede ise nefesler tutuldu.

Menajerimi Ar’ya Dicle ve Barış’ın öpüşme sahnesi damga vurdu. Bölümün son sahnesinde yayınlanan öpüşme sahnesinin bir kısmı ekrana gelirken devamı sadece dizinin YouTube kanalında yayınlandı.

Sırların ortaya dökülmesinden sonra ajans kendi içinde bir dağılma yaşarken,
Serkan’ın menajerlere ders vermek için yaptığı hamle dengelerin tamamen değişmesine sebep olur. Serkan’ın EGO’ya ortak yaptığı Ceyda, ajansa bomba gibi düşer. Dicle Barış’a ulaşmaya çalışır
ancak Barış hala depresyondadır. Yazar Cahide olayı, Kıraç ve Dicle’yi karşı karşıya getirir.


Beren’in yaptıkları ortaya çıkınca Kıraç’ın tavrı Dicle’yi çok şaşırtırken Beren, yüzleşmek için Dicle’ye gider.Çınar, oyuncusu Defne Kayalar’ın yaptığı hamle ile zor durumda kalır. Barış eski evinde bulduğu
geçmişe ait bir parçayla silkelenirken Dicle gelir. Dicle ve Barış hiç planlamadıkları sürpriz bir gece geçirir.Her şeyin üst üste gelmesini kaldıramayan Kıraç’a ise ne olduğu merak konusu olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu