Sosyal Medya

Ertem Şener Yine Rahat Duramadı! Maçı Anlatması İstenmiyor

Ertem Şener Yine Rahat Duramadı! Maçı Anlatması İstenmiyor.... Ertem Şener'in Beşiktaş ile Borussia Dortmund arasında oynanacak maç öncesi yaptığı tahmin başına bela oldu. 3-1 Beşiktaş mağlubiyeti şeklinde tahmin yapan Şener için sosyal medyada "Dortmund maçını Ertem Şener anlatmasın" etiketi açıldı ve etiketin altına binlerce yorum bırakıldı.


 
Beşiktaş taraftarları sosyal medyada, "Dortmund maçını Ertem Şener anlatmasın" etiketi açtı. Kısa sürede binlerce yorum bırakıldı. Bunun üzerine Ertem Şener de, "Kendi isteğim ve talebimle maçı anlatmama kararı aldım" açıklaması yaptı.
 
Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk sınavı Dortmund maçının anlatımını sunucu ve spiker Ertem Şener yapacaktı. Ancak Siyah-beyazlı taraftarlar, Şener'in maçı anlatmasına tepki gösterdi. Ertem Şener de bunun üzerine, "Kendi isteğim ve talebimle maçı anlatmama kararı aldım" paylaşımı yaptı

 
Beşiktaş 1-3 Dortmund skor tahmini yapmıştı
 
Ertem Şener'e yönelik tepkinin skor tahmininden dolayı olduğu konuşuluyor. Şener'in Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin Avrupa'da takılacağı tahmini taraftarların tepkisini çekti. Şener, "Beşiktaş, Dortmund'a 3-1 yenilir, F.Bahçe 2-2 berabere kalır, G.Saray 2-0 kazanır" şeklinde tahmin yaptı.