Enes Batur’dan Skandal Sözler

Ünlü YouTuber Enes Batur, Twitter hesabından, “Sarışınlar varken esmerlere bakanlar… Evinde Ferrari varken dışarıdaki Tofaş’a bakmak gibi…” mesajını paylaştı. Batur’un bu paylaşımı tepki topladı.

Corona virüse yakalandıktan sonra karantinadan kaçan ve emniyet birimleri tarafından öğrenci yurduna yerleştirilen Enes Batur’dan bir skandal daha geldi.

Batur, önceki akşam sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj ile tepki çekti. Batur, “Sarışınlar varken esmerlere bakanlar… Evinde Ferrari varken dışarıdaki Tofaş’a bakmak gibi…” ifadelerini kullandı. Ünlü YouTuber bu açıklamasıyla büyük tepki topladı.

Karantinadan kaçtı
Ünlü YouTuber Enes Batur, geçtiğimiz aylarda karantina kurallarını hiçe saymıştı. Enes Batur’un corona virüse yakalanmasına rağmen evinde izole olmadığı ortaya çıktı. Bu gelişme üzerine emniyet birimleri harekete geçti. Filyasyon ekipleri Sungurtekin’in Beykoz’daki lüks villasında denetleme yaptı. Ancak Enes Baturevinde bulunamadı.

Enes Batur’dan Skandal Sözler!! Sosyal Medyayı Ayağa Kaldırdı!!

Usta gazeteci Ali Eyüboğlu’nun çarpıcı yorumlarıyla Türkiye’nin ilk youtube canlı yayın magazin programı Magazin Noteri, haftada üç gün YouTube ekranında izleyicisiyle buluşuyor.

Bu programda yok yok! En sıcak haberler, en ilginç olaylar, ünlülerin özel hayatlarında dair ne varsa tüm merak ettikleriniz Magazin Noteri’nde konuşulacak.

HANDE ERÇEL VE KEREM BÜRSİN ARASINDA NE VAR ? Melisa Döngel ve Anıl İlter Cevapladı

Sen Çal Kapımı oyuncularından Melisa Döngel ve Anıl İlter dizi setinde magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

Dizinin bu denli bir başarı yakalayıp sevilmesinin en büyük nedeni olarak oyuncuların kendi arasında yakaladıkları enerji olduğunu dile getirdiler.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin arasında bir aşk olup olmadığını yanıtlayan Melisa Döngel ve Anıl İlter ikilisi bu enerjinin kusursuz olduğunu belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu