Emre Belözoğlu basın mensuplarına açıklamalarda bulunuyor

Emre Belözoğlu açıklamalarda bulunuyor

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Emre Belözoğlu, basın mensuplarına açıklamalarda bulunuyor.

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Emre Belözoğlu, basın mensuplarına açıklamalarda bulunuyor.

Fenerbahçe’de Erol Bulut’un yerine geçici hoca olarak göreve gelen Emre Belözoğlu yönetiminde yeni bir dönem başlarken çiçeği burnunda teknik adam, basın mensuplarının sorularını yanıtlıyor. İşte Emre Belözoğlu’nun açıklamalarından satırbaşları şu şekilde;

  • Milli takımımızı ve Şenol Hoca’yı tebrik ediyorum. Ülkemizin yüzünü güldürdüler. Erol Bulut Hocamıza burada vermiş olduğu hizmetler, takımımızın bu noktaya gelmesi için çok çalışkan ruhuyla göstermiş olduğu iradeden ötürü teşekkür ediyorum. Onunla çalışmak keyifliydi, önemli bir tecrübeydi.
  • Sezon sonu için kafamda hiçbir plan yok. Hem zekamı, hem kalbimi buraya koymaya devam edeceğim. 10 hafta sonrası için planım bütün Fenerbahçeliler’in yüzünü güldürmek. Onlara ümit vermek. Hem zekamı, hem kalbimi buraya koymaya devam edeceğim.
  • İç saha performansı üzerinden geliştirmemiz gereken noktalar var. Başkanımız bu görevi verdikten sonra iç saha performansı üzerine daha çok çalışacağız. Özellikle topu kaptırdıktan sonraki oyun için çalışmalarımız olacak.

Teknik Sorumlumuz Emre Belözoğlu’nun Basın Toplantısı / CANLI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu