Emre Aşık hakkında şoke eden iddialar!kendi kız çocuğuna Söylemezsem Olmaz

Eski futbolcu Emre Aşık eski eşi Yağmur Sarnıç ile olan boşanma davası dün görüldü. Dava dosyasında çıkan iddialar herkesi şaşırttı.

Bircan Bali’nin tek tek okuduğu dava tutanağında öyle iddialar bulunuyor ki yorumcularımız Arto ve Seren Serengil duygduklarına inanamadı

Sefirin Kızı Dizisi Değişimi Sefirin Kızı dizisi yeni adı ne olacak?

Sefirin Kızı Dizisinin Adı Mı Değişiyor Neslihan Atagül’ün Ayrıldığın Ardından Sefirin Kızı Dizisi Değişimi Sefirin Kızı dizisi yeni adı ne olacak?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı dizisinin adı değişiyor. Başrol oyuncusu Neslihan Atagül’ün rahatsızlığı sebebiyle diziden ayrılmasıyla dizinin adını değiştirme kararı aldı.

 Dizide çok sevilen Neslihan Atagül ayrılma kararı hayranlarını tabi ki de çok üzmüştür fakat ayrılma sebebi rahatsızlığından dolayı olunca gözler yerini kim alacak merak konusu olmuştu ve ve yeni başrol Tuğba Büyüküstün olmuştur. Güzel oyuncu Tuğba Büyüküstün, Neslihan Atagül’ün yerini dolduracağı bekleniyor.

Sefirin Kızı Dizisinin Adı Mı Değişiyor Neslihan Atagül'ün Ayrıldığın Ardından Sefirin Kızı Dizisi Değişimi

Dizide bir diğer ayrılık ise Gediz karakterindeki oyuncu Uraz Kaygırlaroğlu ile olmuştu ve dizinde birçok değişimin yapılacağı konuşulmaya başlanmıştı. 

Sefirin Kızı dizisi Gediz rolünde oynayan Uraz Kaygılaroğlu’nun da diziden ayrılması çok konuşulmuştu ve tepki görmüştü. Star TV dizinin devam etmesi için böyle bir kararın alınması gerektiğine değinmişti.

Habere göre Sefirin Kızı dizisi ile alakalı merak uyandırıcı bir yenilik yaşanacağı iddia edildi. Sefirin Kızı dizisinin adının birkaç bölün sonra değişeceği dile getirildi ayrıca sevilerek izlenen diziye yeni oyuncuların da katılacağı konuşuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu