Emir Demirkıskaç 7 aydır kayıp Müge Anlı

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıplar aranmaya faili meçhul cinayetler aydınlatılmaya devam ediyor.

Bu kez Emir Demirkıskaç isimli 19 yaşındaki bir genç aranıyor. Annesi canlı yayına katılarak oğlunun 7 aydır kayıp olduğunu söyledi. Emir Demirkıskaç bulundu mu? Emir Demirkıskaç kimdir?

ATV ekranlarının sabah kuşağı programında bu kez 19 yaşındaki kayıp Emir Demirkıskaç aranıyor. Annesi canlı yayında oğlu Emir Demirkıskaç’ın 7 aydır kayıp olduğunu ve aynı zamanda uyuşturucu kullandığını söyledi. Ağlayarak oğluna çağrılarda bulunan anne oğlunun tedavi gördüğünü ve ilaç kullandığını söyledi.
Emir Demirkıskaç son olarak 21 Aralık tarihinde Şişli’de görüldü. Maske takmayan Emir Demirkıskaç’a ceza yazıldığını ve bu sebeple de tespit edildiği öğrenildi.


MÜGE ANLI EMİR DEMİRKISKAÇ BULUNDU MU?

19 yaşında olan Emir Demirkıskaç, İstanbul Eminönü’nde seyyar satıcılık yapıyordu. Kaybolalı 7 ay oldu. Nişanlı olan Emir Demirkıskaç’ı aramak için ailesi programa katıldı.


Kaybolduğu gece son olarak Beyoğlu’na gitti. 28 Temmuz’dan beri ulaşılamıyor. Son olarak 21 Aralık tarihinde polis çevirmesine takılan Emir Demirkıskaç’ın nerede olduğu merak ediliyor.

19 yaşındaki Emir Demirkıskaç 7 aydır kayıp – Müge Anlı İle Tatlı Sert 3 Şubat 2021 izlemek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu