Ebru Polat hayranlarına çok kızdı sevgilisi ayağına öpücük kondurmuştu mide bulandırdı

Ebru Polat hayranlarına çok kızdı sevgilisi ayağına öpücük kondurmuştu mide bulandırdı hayranlarının yaptığı yoruma öfkelendi.

Ebru Polat, sevgilisi Tolgahan Yıldız ile paylaştığı fotoğrafa hayranlarının yaptığı yoruma öfkelendi.

37 yaşındaki pop müziği şarkısı Ebru Polat son zamanlarda sosyal medya hesabından paylaştığı cesur pozlarıyla sıklıkla gündeme geliyor. Instagram’ı aktif şekilde kullanan Polat’ın son pozu ortalığı karıştırdı. 

Hayranlarına kötü haberi Polat “Düştüm ve Bilek bağ dokum yırtıldı” diyerek duyurmuştu.

Sağlık durumuna ilişkin Polat “Doktorumun dediğine göre 3-4 hafta sıkıntı yaşarmışım. Bunu elimden geldiği kadar hızlandırmam gerekiyor. Bir haftaya çekmem lazım, çekerim diye düşünüyorum” demişti.

Tolgahan Yıldız, kaza sonrası evinde istirahat eden sevgilisi Ebru Polat’ın ayağına masaj yaptıktan sonra öpücük kondurmuştu. 

O anları Ebru Polat “Senden daha cok seni düşünen ve hastayken ayağını öpen sevgilileri görebilirmiyiz…” diyerek paylaşmıştı.

Paylaşımlarına hız kesmeden devam eden Polat daha sonra, Instagram hesabının hikaye bölümünden yayınladığı başka bir kareye ise “Ayağımı öpen yarim” notunu düşmüştü.

Yaşadığı talihsiz kaza sonrası Ebru Polat, sevgilisi Tolgahan Yıldız ile paylaştığı fotoğrafa hayranları “iğrenç”, “mide bulandırdı” tarzında yorumlarda bulundu. 

Gelen yorumlar Ebru Polat’ın tadını kaçırdı. Hayranlarının pozlarına yaptığı yoruma Polat öfkelendi. 

Ebru Polat gelen eleştirilere şu yanıtı verdi: “Şoklardayım cahil kesim felaket var. Bunu nasıl paylaşırsın diye karşılayan bir kesim var”

“Gardaşlarım ayağımı öpen fotoğraf attım başka bir yerimi öpen foto atmadım. Niye yadırgadınız?”

“Manyak filan mısınız? Çok saçmalıyorsunuz bazen; bırakın bunları ya.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu