Ebru Destan’ın üvey babasıyla başı dertte

Ebru Destan’ın üvey babası Kemal Uludağ, üvey kızına demediğini bırakmadı. Üstelik yardım talep etti. Destan, açıklamayla herşeyi ortaya döktü.

Şimdilerde sunuculuk yapan eski model Ebru Destan’ın üvey babasıyla başı belaya girdi. Üvey babası Kemal Doğulu, UçanKuş’ta yayımlanan bir programda üvey kızı Ebru Destan hakkında konuştu. Uludağ, Destan’ı vefasızlıkla suçlarken ağızları açık bıraktı.

 Üvey baba Kemal Uludağ, ”Benim onda babalık hakkım var. Yardım etmedi ben de kendimi küçük düşürmek istemedim. Şu an engelli maaşıyla geçiniyorum, başka gelirim yok.” dedi. 

Uludağ, Destan’ın modellik yapmasına karşı çıktığını da belirtti:

”Annesiyle evlenmeme annem karşı çıktı. Çünkü çocukları vardı. Onlara kendi çocuklarım gibi bakıp sahip çıktım. Babası yerine koyuyordu beni. Benden çok da korkuyordu. Tutucu olduğum için mankenlik yapmasına karşı çıktım.”

Kemal Uludağ, 20 yıl önce üvey babası olduğunu açıkladığında Ebru Destan’ın kendisiyle görüşmeyi kestiğini de söyledi:

”Beni mahkemeye verdi. ‘Seni öldüreceğim, bana bakacaksın’ demişim. Ben seni niye öldüreyim, canavar mıyım?”

”Televizyonda bazı şeyler konuşmuş ‘Yok, ben kabul etmiyorum babalığını’ diye. Burada tek başıma duvarla konuşuyorum. ‘Bana yardım yap’ diyemem, onun içinden gelmesi lazım.”

Ebru Destan, Kemal Uludağ hakkındaki mahkeme belgelerini sunarak gerçeklerin tam tersi olduğunu açıkladı:

”Kendisi üvey babam değildir. 30 yıl önce annemle 1.5 sene evli kaldı ve biz daha çocuktuk. Asla bir bağım olmadı. O annemden sonra başkasıyla evlendi. Aradan 30 yıl geçti.”

”Tacizleri ve hakaretleri bitmiyor. Uzaklaştırma ve bir sürü başka mahkeme kararları da var. Benimle ilgili her şeyi hayali ve kurmaca.”

”Amacı beni küçük düşürmek ve şantajla para talep etmek. Kendisiyle bugüne kadar hiç görüşmedim. O diğer evliliğinden olan oğluna da babalık yapmadı. Onu da perişan etti.”

Ebru Destan kimdir

Aslen İzmirli olan Ebru Destan, 24 Eylül 1977 tarihinde dünyaya geldi. Mankenlikten sonra şarkıcılığa adım atan Ebru Destan, ilk albümü Sözümü Yemedim’i 2005 yılında çıkardı. Albümün çıkış parçası “Tokat” ile müzik listelerinde başarı sağlamıştır. 

İki yıl aradan sonra ikinci albümü Ayrılık Soğuk İklim yayınlandı. Albümden yayınlanan “Boyfriend” şarkısı büyük başarı sağladı. 

2008 yılında Ayrılık Soğuk İklim albümünü “Bu Konu Kapandı” şarkısıyla beraber “3 Vakte Kadar” adıyla tekrar piyasaya sürdü. 

Galerici Mete Okay ile 2011’de evlendi ve bu evlilikten Oktay’la Ali adında 2 oğlu bulunuyor. Ünlü isim 2017 Cennet’in Gözyaşları dizisinde “Özlem” karakterini canlandırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu