Ebru Akel’le Kadın İsterse 58.Bölüm 5 Mayıs 2021 Full İzle

Ebru Akel’le Kadın İsterse 58.Bölüm 5 Mayıs 2021 Full İzle

“Ebru Akel’le Kadın İsterse” hafta içi her gün saat 08.30’da canlı yayınla Show TV’de

Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği programda ünlü sunucu Ebru Akel, hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirenleri, pes etmeyenleri ve her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyenleri ağırlayacak. Engel tanımayan, kararlı, başarıya ve mucizelere inanan, farklı, cesur, çalışkan ve ilham veren, hayatın içinden insanların öyküleri izleyiciyle buluşacak.

Ebru Akel, izleyicileri gündemin önemli başlıklarıyla yeni güne hazırlarken, uzman konuklarıyla sağlıktan güzelliğe, modadan spora, kültür ve sanattan beslenmeye, kısacası insana ve yaşama dair her şeye bu programda yer verecek. Ekran başındakiler de soru ve görüşleriyle programa dahil olacak.

Ebru Akel’le Kadın İsterse 58.Bölüm show tv canlı yayın izlemek için tıklayınız

Ebru Akel'le Kadın İsterse 20.Bölüm 12 Mart 2021 full izle - Muhabir

Ebru Akel’le Kadın İsterse 57.Bölüm | 4 Mayıs 2021

Ebru Akel’le Kadın İsterse 57. Bölümünde Ebru Akel’in bugünkü konukları, hikayesiyle izleyenleri derinden etkileyecek olan Demet Işıl Yılmaz ile Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak odu. 31 yaşında kansere yakalanan Demet Işıl Yılmaz, hastalıkla mücadele sürecini, kanserle olan savaşı kazanmasının ardından hayatında değişen şeyleri canlı yayında anlattı.

Ebru Akel’le Kadın İsterse 58.Bölüm tv’de yayınlandıktan sonra yüklenecektir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu