Ebru Akel’le Kadın İsterse 48.Bölüm 21 Nisan 2021 Full İzle

Ebru Akel’le Kadın İsterse 48.Bölüm 21 Nisan 2021 Full İzle

“Ebru Akel’le Kadın İsterse” hafta içi her gün saat 08.30’da canlı yayınla Show TV’de

Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği programda ünlü sunucu Ebru Akel, hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirenleri, pes etmeyenleri ve her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyenleri ağırlayacak.

“Umut’a Ses Ol” Projesi | Ebru Akel’le Kadın İsterse

Engel tanımayan, kararlı, başarıya ve mucizelere inanan, farklı, cesur, çalışkan ve ilham veren, hayatın içinden insanların öyküleri izleyiciyle buluşacak.

Ebru Akel’den kombin önerileri | Ebru Akel’le Kadın İsterse

Ebru Akel, izleyicileri gündemin önemli başlıklarıyla yeni güne hazırlarken, uzman konuklarıyla sağlıktan güzelliğe, modadan spora, kültür ve sanattan beslenmeye, kısacası insana ve yaşama dair her şeye bu programda yer verecek. Ekran başındakiler de soru ve görüşleriyle programa dahil olacak.

Ebru Akel'le Kadın İsterse 16. Bölüm

Ebru Akel’le Kadın İsterse 47. Bölümünde Ebru Akel’in bugünkü konukları, Spor Spikeri, Sunucu ve Basketbolcu Şükran Albayrak ile Aile Terapisti, Yazar Serhat Yabancı.


Sıfırdan başladığı hayatta kendi mucizesini yaratan Gürsel Altınöz’ün hikayesi de Ebru Akel’le Kadın İsterse’de ekranlara geldi. “Kahkeci Gül Abla” olarak tanınan Gürsel Altınöz, kızıyla birlikte İstanbul’a gelerek nasıl sıfırdan bir hayata başladığını anlattı. Tatlı kurabiye olarak bilinen kahke işine girerek mucizeler yaratan Altınöz’ün hikayesi, dinleyen herkese umut oldu.


“Ebru Akel’le Kadın İsterse” hafta içi her gün saat 08.30’da canlı yayınla Show TV’de

Ebru Akel’le Kadın İsterse 47.Bölüm | 20 Nisan 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu