Ebru Akel’le Kadın İsterse 39.Bölüm 8 Nisan 2021 Full İzle

Ebru Akel’le Kadın İsterse 39.Bölüm 8 Nisan 2021 Full İzle”Ebru Akel’le Kadın İsterse” hafta içi her gün saat 08.30’da canlı yayınla Show TV’de

“Ebru Akel’le Kadın İsterse” hafta içi her gün saat 08.30’da canlı yayınla Show TV’de

Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği programda ünlü sunucu Ebru Akel, hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirenleri, pes etmeyenleri ve her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyenleri ağırlayacak. Engel tanımayan, kararlı, başarıya ve mucizelere inanan, farklı, cesur, çalışkan ve ilham veren, hayatın içinden insanların öyküleri izleyiciyle buluşacak.

Ebru Akel’le Kadın İsterse 39.Bölüm SHOW TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Ebru Akel'le Kadın İsterse 16. Bölüm / 8 Mart 2021, Tek Parça

Ebru Akel, izleyicileri gündemin önemli başlıklarıyla yeni güne hazırlarken, uzman konuklarıyla sağlıktan güzelliğe, modadan spora, kültür ve sanattan beslenmeye, kısacası insana ve yaşama dair her şeye bu programda yer verecek. Ekran başındakiler de soru ve görüşleriyle programa dahil olacak.

Ebru Akel’le Kadın İsterse 39. Bölümünde; Sarıyer Belediyesi kadın futbol takımı altyapısında eğitim gören top cambazı Derin Çimen Döger dünyaca ünlü İspanyol futbol takımı Barcelona’nın Barca Akademisinde eğitim görmeye hak kazandı.

Ebru Akel’le Kadın İsterse 39. Bölümünde; Köyde imkansızlıklar içerisinde resimlerini yapan Ayfer Bozkurt hikayesini anlatırken fırça bulamadığı için saçından fırça yaptığını söyledi. TRT’de çıkan Bob Ross’u kendine öğretmen olarak seçtiğini söyleyen Bozkurt ilk sergisini de nasıl açtığını anlattı.

Ebru Akel’le Kadın İsterse 38.Bölüm | 7 Nisan 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu