Ebru Akel’le Kadın İsterse 33. Bölüm 31 Mart 2021 Tek Part izle

Ebru Akel’le Kadın İsterse 33. Bölüm 31 Mart 2021 Tek Part izle

“Ebru Akel’le Kadın İsterse” hafta içi her gün saat 08.30’da canlı yayınla Show TV’de

Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği programda ünlü sunucu Ebru Akel, hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirenleri, pes etmeyenleri ve her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyenleri ağırlayacak. Engel tanımayan, kararlı, başarıya ve mucizelere inanan, farklı, cesur, çalışkan ve ilham veren, hayatın içinden insanların öyküleri izleyiciyle buluşacak.

Ebru Akel, izleyicileri gündemin önemli başlıklarıyla yeni güne hazırlarken, uzman konuklarıyla sağlıktan güzelliğe, modadan spora, kültür ve sanattan beslenmeye, kısacası insana ve yaşama dair her şeye bu programda yer verecek. Ekran başındakiler de soru ve görüşleriyle programa dahil olacak.

Ebru Akel’le Kadın İsterse 33. Bölüm SHOW TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Ebru Akel'le Kadın İsterse 6. Bölüm / 22 Şubat 2021, Tek Parça

Ebru Akel’le Kadın İsterse 32. Bölümünde Kalben (Koruma Altında Yetişen Gençler ve Koruyucu Aile Derneği) Kurucusu Pelin Çalışkanoğlu ve Aret Vartanyan oldu. Paylaştıkça güçlenmenin öneminin konuşulacağı programda kendisi de bir koruyucu aile tarafından büyütülen Pelin Çalışkanoğlu, kendi hayat hikayesini ve kurucusu olduğu dernek hakkında merak edilenleri anlattı. Güzellik ve Moda Uzmanı Yağmur Kalyoncu, 2021 ilkbahar-yaz trendlerini paylaşırken, spor hocası Semra Özbudak ise ekran başındaki izleyiciler için egzersiz önerileri aktardı.

Ebru Akel’le Kadın İsterse 33. Bölüm SHOW TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu