Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 86.Bölüm 30 Mart 2021 Full İzle

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 86.Bölüm 30 Mart 2021 Full İzle

Sağlık, spor, diyet ve beslenmeye dair en doğru bilgileri öğreneceğiniz Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler hafta içi her gün 10.00’da Show TV’de!

Yaşadığımız bu zorlu pandemi sürecinde Dr. Ender Saraç, sağlığınız hakkında en doğru bilgileri, en yeni gelişmeleri Show TV ekranlarında sizlere anlatacak. Bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak yaşadığınız her türlü rahatsızlığı, alanında uzman meslektaşları ve konukları ile masaya yatıracak.


Lezzetten ödün vermeden sağlıklı beslenmenin sihirli formülleri de bu programda olacak!

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 86.Bölüm SHOW TV CANLI YAIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler hafta içi her gün 09.45'te Show TV'de!

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 85. Bölümünde İç Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Murat Köse şeker hastalığının sebeplerini ve kimlerin risk altında olduğunu anlattı.

Anemi tehlikesine karşı yapılması gerekenleri paylaşacak olan Köse, diyabet, obezite, anemi ve kadınlar için en faydalı vitaminleri aktardı. Programa canlı bağlanan Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, koronavirüste hasta ve ağır hasta sayılarının korkutucu boyutlara ulaşmasının en önemli sebepleri neler, günlük vaka sayılarının artması toplumsal bağışıklığı hızlandırır mı gibi salgına dair merak edilen soruları yanıtladı.

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 86.Bölüm tv’de yayınlandıktan sonra yüklenecektir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu