Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 83.Bölüm 25 Mart 2021 İzle

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 83.Bölüm 25 Mart 2021 İzle

Sağlık, spor, diyet ve beslenmeye dair en doğru bilgileri öğreneceğiniz Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler hafta içi her gün 10.00’da Show TV’de!

Yaşadığımız bu zorlu pandemi sürecinde Dr. Ender Saraç, sağlığınız hakkında en doğru bilgileri, en yeni gelişmeleri Show TV ekranlarında sizlere anlatacak. Bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak yaşadığınız her türlü rahatsızlığı, alanında uzman meslektaşları ve konukları ile masaya yatıracak.


Lezzetten ödün vermeden sağlıklı beslenmenin sihirli formülleri de bu programda olacak!

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 83.Bölüm SHOW TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 82. Bölümünde Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Bengi Başer tansiyon hastalığı hakkında bilgilendirdi. Doğru tansiyon nasıl ölçülür, yüksek tansiyon doğal yollarla nasıl dengelenir, ilerleyen dönemlerde tansiyon hastası olmamak için nelere dikkat edilmeli gibi soruları yanıtladı. Menopoz döneminde kalp damar hastalıkları bakımından kadınları hangi ciddi risklerin beklediğini ve bu risklere karşı alınması gereken önlemleri anlattı.

Gıda Mühendisi Aslı Elif Samancı bağışıklık güçlendiren, mikrop ve virüslerden korunmaya yardımcı karışım tarifi verirken, polenin faydalarını, bal ve diğer arı ürünlerini tüketirken nelere dikkat edilmesi gerektiğini paylaştı. Prof. Dr. Yeşim Erbil ise tuz tüketimi hakkında önemli açıklamalar yaptı. Hangi tuzu tüketmemiz gerektiğini, tuzun böbreklere nasıl zarar verdiğini aktarırken, ağabeyi Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumundan da bahsetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu