Dr. Ender Saraç İle Sağlıklı Günler 4 Şubat izle

Sağlık, spor, diyet ve beslenmeye dair en doğru bilgileri öğreneceğiniz Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler hafta içi her gün 09.45’te Show TV’de!

Yaşadığımız bu zorlu pandemi sürecinde Dr. Ender Saraç, sağlığınız hakkında en doğru bilgileri, en yeni gelişmeleri Show TV ekranlarında sizlere anlatacak. Bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak yaşadığınız her türlü rahatsızlığı, alanında uzman meslektaşları ve konukları ile masaya yatıracak.


Lezzetten ödün vermeden sağlıklı beslenmenin sihirli formülleri de bu programda olacak!

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 48. Bölümünde şef Özge Şahin tavuk döneri sağlıklı ev ortamında yapmanın tarifini verdi. Malzemeler

4 adet tavuk kalça
1 adet soğan
2 diş sarımsak
2 yemek kaşığı yoğurt ve zeytinyağı
Baharatlar

Dr. Ender Saraç İle Sağlıklı Günler 4 Şubat yayın saatinde Canlı İzlemek için tıklayınız

Kansere ne iyi gelir? Kanserden koruyan besinler hangileridir?

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 48. Bölümünde Patoloji Uzmanı Dr. Elif Güveloğlu kanserle mücadelenin vücutta günlük olarak gerçekleştirildiğini anlattı. Güveloğlu kansere karşı düzenli olarak tüketilebilecek besinleri anlattı.

Portakal kansere karşı nasıl koruyor?

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 48. Bölümünde Patoloji Uzmanı Dr. Elif Güveloğlu portakalın altında yer alan kök kısmının kansere karşı çok etkili olduğunu söyledi. Güveloğlu kök kısmının salvestrol bakımından çok zengin olduğunu asla çöpe atılmaması gerektiğini anlattı.

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 47. Bölümünde Anti-Aging ve Biyokimya Uzmanı Dr. Ayşegül Çoruhlu son dönemde çok popüler olan “Glutatyon temelli” beslenmenin önemini anlattı. Çoruhlu, Glutatyonun bağışıklık sisteminde yönetici rol oynadığını ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu