Dr. Ender Saraç İle Sağlıklı Günler 3 Şubat İzle

Sağlık, spor, diyet ve beslenmeye dair en doğru bilgileri öğreneceğiniz Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler hafta içi her gün 09.45’te Show TV’de!

Yaşadığımız bu zorlu pandemi sürecinde Dr. Ender Saraç, sağlığınız hakkında en doğru bilgileri, en yeni gelişmeleri Show TV ekranlarında sizlere anlatacak. Bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak yaşadığınız her türlü rahatsızlığı, alanında uzman meslektaşları ve konukları ile masaya yatıracak.


Lezzetten ödün vermeden sağlıklı beslenmenin sihirli formülleri de bu programda olacak!

Dr. Ender Saraç İle Sağlıklı Günler 3 Şubat Canlı İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Glutatyon nedir? Bağışıklık için neden önemli?

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 47. Bölümünde Anti-Aging ve Biyokimya Uzmanı Dr. Ayşegül Çoruhlu son dönemde çok popüler olan “Glutatyon temelli” beslenmenin önemini anlattı. Çoruhlu, Glutatyonun bağışıklık sisteminde yönetici rol oynadığını ifade etti.

Hücre yenileyen “Badem Sütü” tarifi

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 47. Bölümünde Şef Özge Şahin Anti-Aging uygulamalarında sıklıkla kullanılan badem sütü tarifini verirken Anti-Aging ve Biyokimya Uzmanı Dr. Ayşegül Çoruhlu da bademin yaşlanmayı geciktirici özelliklerine değindi.

1 su bardağı çiğ badem
4 su bardağı süt
bal

Bu besinler mutlu ediyor!

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 47. Bölümünde Anti-Aging ve Biyokimya Uzmanı Dr. Ayşegül Çoruhlu vücudun bağışıklığını ve direncini yükselterek kalıcı mutluluk sağlayan besinleri saydı. Çoruhlu besinlerin kendi hafızalarının olduğunu, beslenme ile de bu hafızanın vücuda alındığını ifade etti.

Dr. Ender Saraç İle Sağlıklı Günler tüm bölümler için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu