Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 29. Bölüm 8 Ocak

Sağlık, spor, diyet ve beslenmeye dair en doğru bilgileri öğreneceğiniz Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler hafta içi her gün 09.45’te Show TV’de!

Yaşadığımız bu zorlu pandemi sürecinde Dr. Ender Saraç, sağlığınız hakkında en doğru bilgileri, en yeni gelişmeleri Show TV ekranlarında sizlere anlatacak. Bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak yaşadığınız her türlü rahatsızlığı, alanında uzman meslektaşları ve konukları ile masaya yatıracak.

Lezzetten ödün vermeden sağlıklı beslenmenin sihirli formülleri de bu programda olacak!

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 29. Bölümünde Dermatoloji Uzmanı Prof. Dr. Sedef Şahin maske kullanımı ve dezenfektan seçerken nelere dikkat etmemiz gerektiğini anlattı.

Dezenfektan ve maske seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Unutkanlığa hangi etkenler sebep olur?

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 29. Bölümünde Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Burcu Örmeci unutkanlığın nasıl ortaya çıktığını ve nedenlerini anlattı. Ömerci gençlerde unutkanlığın aşırı sosyal medya kullanımı, yaşlılarda ise depresyon ve bunama olduğunu ifade etti.

Termos yemeği

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 29. Bölümünde Termosta hazırlayarak uzun süre sıcak tutabileceğiniz, şişmanlatmayan “Termos yemeği” ekrana geldi. Malzemeler

2 bardak kaynar su
1 avuç haşlanmış bakliyat
1 kahve fincanı ince bulgur veya kabuklu pirinç
1 avuç doğranmış kış sebzesi
Kimyon
Zencefil
Karabiber
1 adet sivri biber
1 tatlı kaşığı sıvı yağ ya da sade yağ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu