Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 28. Bölüm 7 Ocak 2021 izle

Sağlık, spor, diyet ve beslenmeye dair en doğru bilgileri öğreneceğiniz Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler hafta içi her gün 09.45’te Show TV’de!

Yaşadığımız bu zorlu pandemi sürecinde Dr. Ender Saraç, sağlığınız hakkında en doğru bilgileri, en yeni gelişmeleri Show TV ekranlarında sizlere anlatacak. Bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak yaşadığınız her türlü rahatsızlığı, alanında uzman meslektaşları ve konukları ile masaya yatıracak.

Lezzetten ödün vermeden sağlıklı beslenmenin sihirli formülleri de bu programda olacak!

Kabızlık ve kabızlık belirtileri nelerdir?

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 28. Bölümünde Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Gürhan Şişman kabızlığın nedenlerini ve uzun süreli kabızlıkta neler yapılması gerektiğini anlattı.

Karın şişliğinin nedenleri nelerdir?

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 28. Bölümünde Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Gürhan Şişman karın şişliğinin nedenlerini maddeler halinde anlattı.

Maden suyu ile soda arasındaki farklar nelerdir?

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 28. Bölümünde Maden Suyu Şirketi Yöneticisi Niyazi Ercan ise maden suyunun insan sağlığı açısından faydalarını, maden suyu ve soda arasındaki farkları aktarırken, maden suyunun yer altından nasıl çıkarıldığını anlattı.

Protein deposu karışım

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 28. Bölümünde özellikle çocukların gelişimi ve sporcular için çok kritik öneme sahip olan protein deposu karışım ekrana geldi. Malzemeler

200 ml süt
6 adet bıldırcın ya da 1 adet tavuk yumurtası
8-9 adet badem
2 yemek kaşığı yulaf ezmesi
1 tatlı kaşığı chia tohumu
2 tatlı kaşığı ham bal
1 tatlı kaşığı arı poleni

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu