Dr. Ender Saraç İle Sağlıklı Günler 26 Ocak full

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler’de bugün; İstanbul Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Nuri Yenerel kansızlık nedir, neden olur, tedavi yöntemleri nelerdir, hamilelikte kansızlık bebeği nasıl etkiler gibi soruları yanıtlayacak.

Dr. Ender Saraç’ın keçiboynuzu pekmezinin faydalarını aktaracağı programda günün şifalı yemeği olarak, kansızlığa karşı koruyucu lezzetler haşlama et ve pelte tatlısı yapılacak.

Sağlık, spor, diyet ve beslenmeye dair en doğru bilgileri öğreneceğiniz Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler hafta içi her gün 09.45’te Show TV’de!

Yaşadığımız bu zorlu pandemi sürecinde Dr. Ender Saraç, sağlığınız hakkında en doğru bilgileri, en yeni gelişmeleri Show TV ekranlarında sizlere anlatacak. Bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak yaşadığınız her türlü rahatsızlığı, alanında uzman meslektaşları ve konukları ile masaya yatıracak.


Lezzetten ödün vermeden sağlıklı beslenmenin sihirli formülleri de bu programda olacak!

Kansızlık nedir, belirtileri nelerdir?

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 40. Bölümünde İç hastalıkları ve hematoloji uzmanı Prof. Dr. Mustafa Nuri Yenerel kansızlık nedir ve belirtileri nelerdir sorusunun yanıtlarını paylaştı.

Dr. Ender Saraç İle Sağlıklı Günler 26 Ocak full Canlı İzlemek için tıklayınız

Kansızlık koronavirüse yakalanma riskini artırır mı?

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 40. Bölümünde İç hastalıkları ve hematoloji uzmanı Prof. Dr. Mustafa Nuri Yenerel kansızlık ve covid-19 arasında ilişki olup olmadığını açıkladı. Kan seviyesi düşük kişiler koronavirüse karşı risk altında mı?

Kansızlığa karşı koruyucu haşlama et

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 40. Bölümünde Özge Şahin şef tarafından kansızlığa iyi gelecek yemek tarifi geldi.


Malzemeler;
Kemiksiz dana incik
2 adet pancar
Yarım demet pazı
250 gr ıspanak
2 adet mor havuç
Şalgam suyu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu