Dr.Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 2 Şubat İzle

Sağlık, spor, diyet ve beslenmeye dair en doğru bilgileri öğreneceğiniz Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler hafta içi her gün 09.45’te Show TV’de!

Yaşadığımız bu zorlu pandemi sürecinde Dr. Ender Saraç, sağlığınız hakkında en doğru bilgileri, en yeni gelişmeleri Show TV ekranlarında sizlere anlatacak. Bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak yaşadığınız her türlü rahatsızlığı, alanında uzman meslektaşları ve konukları ile masaya yatıracak.


Lezzetten ödün vermeden sağlıklı beslenmenin sihirli formülleri de bu programda olacak!

Romatizma hastaları güne nasıl başlamalı? Yapılması gereken hareketler

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 46. Bölümünde İç Hastalıkları ve Romatoloji Uzmanı Prof. Dr. Nuran Türkçapar romatizma nedeniyle güne ağrılı olan uyananlar için, pratik açma germe hareketlerini gösterdi. Türkçapar ağrı kesici kullanımından ziyade düzenli germe hareketlerinin kansızlığı da engelleyeceğini anlattı.

Kilomuzu nasıl koruyacağız?

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 46. Bölümünde verilen kiloları hemen geri almamak için yapılması gerekenler ekrana geldi. Saraç, özellikle rehavetin kilo almaya neden olduğunun altını çizerek, hem sağlık hem de güzel bir görünüm için dengeli beslenmenin önemini vurguladı.

Sağlık kaynağı 4 çeşit dondurma!

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 46. Bölümünde şef Özge Şahin çocukların severek tüketebilecekleri kan yapan dondurma, omega 3 kaynağı dondurma, acı biberli dondurma ve mandalina dondurma tarifleri verdi.

Dr.Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 2 Şubat Canlı İzlemek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu