Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 16 Şubat full izle

Yaşadığımız bu zorlu pandemi sürecinde Dr. Ender Saraç, sağlığınız hakkında en doğru bilgileri, en yeni gelişmeleri Show TV ekranlarında sizlere anlatacak. Bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak yaşadığınız her türlü rahatsızlığı, alanında uzman meslektaşları ve konukları ile masaya yatıracak.


Lezzetten ödün vermeden sağlıklı beslenmenin sihirli formülleri de bu programda olacak!

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 16 Şubat CANLI YAYIN Saatinde izlemek için tıklayınız

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 56. Bölümünde Prof. Dr. Sinan Canan olumlu düşünce ve olumlamanın insanların farklı tepkilere neden olduğunu ifade etti. Canan anne ve baba ile arasındaki ilişkinin erişkinliğe de etki ettiğini anlattı.

Kadın ve erkek beyni arasındaki farklar – Prof.Dr.Sinan Canan | Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 56. Bölümünde Prof. Dr. Sinan Canan kadınların ve erkeklerin beyinlerinin farklı çalışmasının günlük hayata olan etkisini anlattı. Canan cinsiyetlerin birbirinden üstün değil birbirini tamamlayıcı olacak şekilde geliştiğini ifade etti.

Omega 3 deposu renkli makarna ve yardımcı salata | Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 56. Bölümünde Şef Özge Şahin omega 3 deposu renkli makarna ve yardımcı salata tarifleri verdi. Malzemeler

Makarna
ceviz
fesleğen
zeytinyağı
Somon veya hamsi gibi yağlı balıklar
keten tohumu

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 55. Bölümünde Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı üyesi Prof Dr. Deniz Demiryürek baş ağrının hangi hastalığın belirtisi olduğunu anlattı. Demiryürek göğüs ağrısının bıçak batması ya da baskı uygulanması şeklinde olması durumunda farklı hastalıklara delalet ettiğini anlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu