Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 115.Bölüm 10 Mayıs 2021 Full İzle

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 115.Bölüm 10 Mayıs 2021 Full İzle

Sağlık, spor, diyet ve beslenmeye dair en doğru bilgileri öğreneceğiniz Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler hafta içi her gün 10.00’da Show TV’de!

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 104. Bölüm / 23 Nisan 2021, Tek Parça

Yaşadığımız bu zorlu pandemi sürecinde Dr. Ender Saraç, sağlığınız hakkında en doğru bilgileri, en yeni gelişmeleri Show TV ekranlarında sizlere anlatacak. Bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak yaşadığınız her türlü rahatsızlığı, alanında uzman meslektaşları ve konukları ile masaya yatıracak.


Lezzetten ödün vermeden sağlıklı beslenmenin sihirli formülleri de bu programda olacak!

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 115.Bölüm SHOW TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 114.Bölüm | 7 Mayıs 2021

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 114. Bölümünde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ahmet Bostancı, hamilelikte geçirilen koronavirüsün bebeğe etkileri neler, koronavirüs erken menopoza sebep olur mu, erken menopoza giren kadınlar nasıl anne olabilir, anne karnındaki bebeğin hasta olup olmadığı nasıl anlaşılır, hangi durumlarda düşük riski oluşur ve bu risk nasıl ortadan kaldırılır sorularını canlı yayında yanıtladı.


Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Mehmet Emin Güneş ise safra kesesi, pankreas ve dalak sağlığına dair bilgiler aktardı. Tıkanma sarılığının ne olduğunu ve belirtilerini açıklarken, dalak büyümesi riskine karşı yapılması gerekenleri izleyicilerle paylaştı.

Gebelikte estetik operasyonlar zararlı mı? | Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 114. Bölümünde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ahmet Bostancı tarih boyunca erken menapozun var olduğunu sadece evlenme ve çocuk doğurma yaşının ilerlemesi sonucunda ön plana çıktığını ifade etti.

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 115.Bölüm TV’DE YAYINLANDIKTAN SONRA YÜKLENECEKTİR

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 115.Bölüm İZLEMEK İÇİN TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu