Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 11 Şubat full izle

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 53. Bölümünde; Klinik Psikolog Gökhan Çınar öfke kontrolü hakkında görüşlerini trafikte yaşadığımız kavgalar ve kadın şiddeti üzerinden örneklerle aktardı.

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 53. Bölümünde; Klinik Psikolog Gökhan Çınar 10 adımda öfkemizi nasıl kontrol edeceğimizi anlattı.

Yaşadığımız bu zorlu pandemi sürecinde Dr. Ender Saraç, sağlığınız hakkında en doğru bilgileri, en yeni gelişmeleri Show TV ekranlarında sizlere anlatacak. Bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak yaşadığınız her türlü rahatsızlığı, alanında uzman meslektaşları ve konukları ile masaya yatıracak.

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 52. Bölümünde Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Melih Paksoy kasık ve göbek fıtığı hakkında bilgilendirdi. Fıtık nasıl oluşur, kasık fıtığı nedir, göbek fıtığı nasıl tedavi edilir gibi soruları yanıtladı.

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 53. Bölüm 11 Şubat Canlı yayın izlemek için tıklayınız

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 52. Bölümünde Özge Şahin Şef günün sağlıklı yemeklerinden biri olan muzlu tahinli kahvaltılık gevrek tarifini paylaştı.

Malzemeler;

2 adet muz
2 yemek kaşığı tahin
3 yemek kaşığı pekmez
1 çay kaşığı vanilya ekstresi
2,5 su bardağı yulaf ezmesi
1 tatlı kaşığı tarçın
1 dolu tatlı kaşığı hindistan cevizi yağı
1 su bardağı ceviz

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler 11 Şubat Birazdan yüklenecektir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu