Dilan Çıtak Tatlıses iş yerine giren hırsızların saldırısına uğradı

Dilan Çıtak Tatlıses iş yerine giren hırsızların saldırısına uğradı

İstanbul Nişantaşı’ndaki iş yerine giren yabancı uyruklu bir kaç kişi tarafından saldırıldığını ifade eden Dilan Çıtak, hırsızlık amaçlı saldırıdan yaralanmadan kurtuldu. Dilan Çıtak, olayın hemen ardından durumu polise bildirip soluğu karakolda aldı.

Dilan Çıtak Tatlıses’in sevgilisi Levent Dörter ilerleyen dakikalarda yanlarında çalışan bir gençle karakoldan ayrıldı. Gencin kafasından darbe aldığı görüldü.

Koronavirüse yakalanan Hazal Kaya’dan ilk açıklama

Dün tv100’ün duyurduğu haberin ardından bugün Instagram hesabından bir açıklama yapan Hazal Kaya, koronavirüse yakalandığını ancak durumunun iyi olduğunu duyurdu. Hazal Kaya, Netflix dizisi Pera Palas’ta Gece Yarısı setinde koronavirüse yakalanınca çekimlere 5 gün ara verildi.

Hazal Kaya yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Herkese merhaba. Çıkan haberler maalesef doğru. Ben çok hassas ve dikkatli olmama rağmen, bütün set çok dikkatli olmasına rağmen Kovid oldum. Kendimi izole ettim. Ağır bir grip gibi yaşıyorum aslında. Bütün geçmiş olsun mesajlarına çok çok teşekkür ederim. Beni merak etmeyin, gayet iyiyim. Böyle böyle hafif hafif atlatıyorum şükür. Görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu